HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.3.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFMIXM
Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
-

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir. Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

weepanimuwatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
zort
Cihazım
aristotle
Konular
15
Recovery zip ile direk miui guncelleyici üzerinden guncelleyebilirmiyim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam bu güncelleme işi 13T için tuaf bir hal aldı
1.0.1.0
1.0.2.0
1.0.3.0
3 güncelleme çıkti ama otadan gelmiyor veya xiaomi resmi sitesinde global ve avrupa romu için recovery yada fastboot olarak paylaşılmıyor.

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
1.0.1.0
1.0.2.0
1.0.3.0
3 güncelleme çıkti ama otadan gelmiyor veya xiaomi resmi sitesinde global ve avrupa romu için recovery yada fastboot olarak paylaşılmıyor.

Haklısınız Bu durum benim de dikkatimi çekmişti zaten nasıl olsa oradan buradan yeni güncellemeler çıkacak diye oturup bekliyorlar hiç sıkıntıları yok 😁🥳

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.0.1.0
1.0.2.0
1.0.3.0
HyperOS konusunda Xiaomi çok yavaş davranıyor sorun çıkma ihtimaline karşı galiba. Yazılım konusunda cidden hiç güven vermiyor Xiaomi artık. 🤔

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
HyperOS konusunda Xiaomi çok yavaş davranıyor sorun çıkma ihtimaline karşı galiba. Yazılım konusunda cidden hiç güven vermiyor Xiaomi artık. 🤔
Aynen öyle diğer cihazlar içinde durumu takip ediyorum hyperos yükleyenler genel olarak memnun değil benim gibi miui geri dönüyorlar. Boşuna beklentiye soktu bizi xiaomi optimizasyon sıfırdan yaptık ıvır zıvır sallayarak.
Galaxy A54 kullanıcıları bile Oneui 6 güncellemesinden çok memnunken xiaomide böyle olması can sıkıcı.
Birde 1 hafta önce yanlışlıkla hyperos sistem uygulamasını miui kullanıcılarına yanlışlıkla göndererek telefonları brick etti Twitterda xiaomi bunun için özür dileyip kullanıcıları yetkili servise çağırdı.
Bu markanın güncelleme politikası şansa bala korkunç bir halde.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen öyle diğer cihazlar içinde durumu takip ediyorum hyperos yükleyenler genel olarak memnun değil benim gibi miui geri dönüyorlar. Boşuna beklentiye soktu bizi xiaomi optimizasyon sıfırdan yaptık ıvır zıvır sallayarak.
Galaxy A54 kullanıcıları bile Oneui 6 güncellemesinden çok memnunken xiaomide böyle olması can sıkıcı.
Birde 1 hafta önce yanlışlıkla hyperos sistem uygulamasını miui kullanıcılarına yanlışlıkla göndererek telefonları brick etti Twitterda xiaomi bunun için özür dileyip kullanıcıları yetkili servise çağırdı.
Bu markanın güncelleme politikası şansa bala korkunç bir halde.
Hocam, önceden de böyleydi. Xiaomi Mi A3 kullanıcıları A11 güncellemesini 4 defa tekrar aldı çünkü ilk üçünde cihazlar brick oldu. Çözdük deyip yine çözememişlerdi.

Şu an Rus HyperOS sürümündeyim, mennunum ama harika diyemem. İyileştirilmesi lazım hâlâ.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
Hocam, önceden de böyleydi. Xiaomi Mi A3 kullanıcıları A11 güncellemesini 4 defa tekrar aldı çünkü ilk üçünde cihazlar brick oldu. Çözdük deyip yine çözememişlerdi.

Şu an Rus HyperOS sürümündeyim, mennunum ama harika diyemem. İyileştirilmesi lazım hâlâ.
Ben global romu 14.06 yükledim 🤣 daha uğraşmıyorum bazı arkadaşların dediği gibi hyperfos oldu 🤣 performans ihtiyacım olduğu zaman açıyorum performans modunu yetiyor artık bana

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
28
1.0.3 çıkmış fastboot versiyonu

Üst Alt