HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFMIXM
Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
-

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir. Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Eline sağlık hocam.

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Rusya'yı bekliyorum eli kulağında stabil çıktı ise

iTee3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

-

-

Bilgilendirme

* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir. Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Dosya adı değiştirme yöntemi ile güncelleyebilir miyim herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Çünkü romu yüklememe izin vermiyor sadece mi pilot kullanıcılarına özel yayınlandığını söylüyor. Bu arada MIUI 14.0.6 sürümünü kullanıyorum şu an.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32

Güncelleme yöntemleri:

1)

-

-

Bilgilendirme

Baktılar bir sürü acemi telefonu brick ediyor oyüzden full Recovery rom çıkarıyorlar yetkili hesap satmak hoşlarına gidiyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dosya adı değiştirme yöntemi ile güncelleyebilir miyim herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Çünkü romu yüklememe izin vermiyor sadece mi pilot kullanıcılarına özel yayınlandığını söylüyor. Bu arada MIUI 14.0.6 sürümünü kullanıyorum şu an.
Önceki sürümü isim değiştirme ile kurabilen vardı hocam. Bunda da olur herhalde.

iTee3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Önceki sürümü isim değiştirme ile kurabilen vardı hocam. Bunda da olur herhalde.
Hocam yaptım oldu fakat sonradan birşey öğrendim HyperOS da Bootloader kilidi açamıyormuşuz sanırsam hiçbir şekilde, bunu nasıl açabilirim cidden hiçbir yöntemi yokmudur.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Hocam yaptım oldu fakat sonradan birşey öğrendim HyperOS da Bootloader kilidi açamıyormuşuz sanırsam hiçbir şekilde, bunu nasıl açabilirim cidden hiçbir yöntemi yokmudur.
😀 Evet 55 ile 20 dolar arası ücret ödüyor ve yetkili hesap ile yazılım attiriyorsunuz çözülüyor hyperos xiaomiye güzel para kazandirdi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Global HyperOS için kilit açma yöntemi henüz çıkmadı hocam. İleride çıkarsa Mi Community'de 5 seviye olup açma isteği oluşturma şeklinde çıkar Çin'deki gibi herhalde.

Olabildiğince her yerden yazıldı bu bilgi hocam. BL kilidini mutlaka açın dedik. Şimdilik ya yüksek bir ücret verip açacaksınız ya da en azından bekleyeceksiniz bir yolu çıkar diye. Veya isim değiştirme yöntemiyle yeniden MIUI 14'e dönmeye çalışacaksınız yine. Ancak verileriniz silinebilir hatta yöntem çalışmayabilir.

iTee3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Global HyperOS için kilit açma yöntemi henüz çıkmadı hocam. İleride çıkarsa Mi Community'de 5 seviye olup açma isteği oluşturma şeklinde çıkar Çin'deki gibi herhalde.

Olabildiğince her yerden yazıldı bu bilgi hocam. BL kilidini mutlaka açın dedik. Şimdilik ya yüksek bir ücret verip açacaksınız ya da en azından bekleyeceksiniz bir yolu çıkar diye. Veya isim değiştirme yöntemiyle yeniden MIUI 14'e dönmeye çalışacaksınız yine. Ancak verileriniz silinebilir hatta yöntem çalışmayabilir.
Hocam dediğiniz gibi MIUI 14 e dönmeyi düşündüm ama birisi fixlendi ise bir problem yaşama ihtimalim olacağını söyledi ben de telefonu brick ettirmek istemiyorum hiç bulaşmak istemedim o yüzden.

Üst Alt