HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.1.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.1.0.UMFMIXM

Xiaomi 13T için globale gelen ilk HyperOS sürümüdür. Android 14 tabanındadır. Recovery yöntemi ile kurulmaktadır. İlk sürüm olduğu için hata miktarı çok yüksek olabilir.

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
-

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme

* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir. Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.1.0.UMFMIXM

Xiaomi 13T için globale gelen ilk HyperOS sürümüdür. Android 14 tabanındadır. Recovery yöntemi ile kurulmaktadır. İlk sürüm olduğu için hata miktarı çok yüksek olabilir.

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
-

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme

* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir. Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Eline sağlık hocam.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Neden gunceleme gelmiyor telefonlara otadan

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Twrpsi olmayan cihaza twrp rom 😂 1500 liraya patladı bana
TWRP var hocam. Ayrıca bu sürüm TWRP üzerinden kurulsun diye değil, testerlar kursun diye var. 1500₺'den kastınızı da anlamadım.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
TWRP var hocam. Ayrıca bu sürüm TWRP üzerinden kurulsun diye değil, testerlar kursun diye var. 1500₺'den kastınızı da anlamadım.
Twrp den romu kurdukdan sonra hafıza twrp de gözükmüyor ve cihazı rootlayamiyorsunuz hafızayı sifirladiginiz zaman cihaz brick oluyor fastboot moda bile girmiyor arka kapak açılıp yetkili hesap ile yazılım atılıyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Twrp den romu kurdukdan sonra hafıza twrp de gözükmüyor ve cihazı rootlayamiyorsunuz hafızayı sifirladiginiz zaman cihaz brick oluyor fastboot moda bile girmiyor arka kapak açılıp yetkili hesap ile yazılım atılıyor
TWRP sorunlu bizim cihaz için, o yüzden TWRP yokmuş gibi düşünüyoruz genelde. Ayrıca root için TWRP'ye gerek yok hocam. Boot imaj dosyasını Magisk ile yamalayıp fastboottan kurmak veya KernelSU imaj dosyasını fastboottan kurmak yeterli.

Geçmiş olsun size. Sıkıntılı bir durum yaşamışsınız. Umarım bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
TWRP sorunlu bizim cihaz için, o yüzden TWRP yokmuş gibi düşünüyoruz genelde. Ayrıca root için TWRP'ye gerek yok hocam. Boot imaj dosyasını Magisk ile yamalayıp fastboottan kurmak veya KernelSU imaj dosyasını fastboottan kurmak yeterli.

Geçmiş olsun size. Sıkıntılı bir durum yaşamışsınız. Umarım bir daha böyle bir durumla karşılaşmazsınız.
Fastboot romda boot dosyası mevcut ama recovery romlarda mevcut değil boot dosyasini. BUlamadigim rootlayamadim.

Üst Alt