Yardım Xiaomi 13 IMEI gitti

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Selamlar herkese, bugün IMEI tamiri yaptırdım direnç işlemiyle birlikte. Cihazda önceden fake rom yüklüydü onu da global yaptılar. Ancak eve gelip cihazı sıfırladığımda (bootloader kilidi açmaya çalışıyorum ama hata alıyorum) IMEI'nin gittiğini gördüm. İşlemi yapan kişi güncelleme sıfırlama vb. durumlarda IMEI silinmez demişti. Bunun onarımı hakkında bir rehber vs var mıdır? Ya da yardımcı olacak birisi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Qualcomm işlemcili cihazların %90 da sıfırlama da imei gider. Yanlış bilgi vermişler.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Qualcomm işlemcili cihazların %90 da sıfırlama da imei gider. Yanlış bilgi vermişler.
Vallahi hocam sizden destek alacaktım sizin müsait olmamanız sebebiyle aynı iş hanındaki başka arkadaşlardan destek almak zorunda kaldım. Peki nasıl çözülebilir, yardımcı olabilir misiniz?

cloude33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Vallahi hocam sizden destek alacaktım sizin müsait olmamanız sebebiyle aynı iş hanındaki başka arkadaşlardan destek almak zorunda kaldım. Peki nasıl çözülebilir, yardımcı olabilir misiniz?
Tekrardan repair işlemi yapılacak. ama sizin yapabileceğiniz bir işlem değil. ücretli tool gerekli

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atılacak yeniden. Cenazem vardı kusura bakmayın. Ya oraya götürüp ücretsiz yaparlarsa işlem yaptırın ya da biz uzak bağlantı ile tamirini yapalım

soundhs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
Cihazı fabrika ayarlarına sifirlarsan IMEI gider guncellemede gitmez sadece.

Ama twrp ile sifirlarsan IMEI gitmez

Onun içinde bootloader açıp kurman gerekiyor

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imei atılacak yeniden. Cenazem vardı kusura bakmayın. Ya oraya götürüp ücretsiz yaparlarsa işlem yaptırın ya da biz uzak bağlantı ile tamirini yapalım
Tekrar başınız sağolsun. Ne zaman müsait olursunuz? Fazlasıyla baş ağrısı oldu benim için, lokasyon da bana biraz uzak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı fabrika ayarlarına sifirlarsan IMEI gider guncellemede gitmez sadece.

Ama twrp ile sifirlarsan IMEI gitmez

Onun içinde bootloader açıp kurman gerekiyor
Bootloaderi açamıyorum desem? Mi Community'i kontrol edin vs diyor ama ben hesabımda bootloader yetkisini zaten 7 ay önce almıştım...

redminote13pro5gtel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
0
Selamlar herkese, bugün IMEI tamiri yaptırdım direnç işlemiyle birlikte. Cihazda önceden fake rom yüklüydü onu da global yaptılar. Ancak eve gelip cihazı sıfırladığımda (bootloader kilidi açmaya çalışıyorum ama hata alıyorum) IMEI'nin gittiğini gördüm. İşlemi yapan kişi güncelleme sıfırlama vb. durumlarda IMEI silinmez demişti. Bunun onarımı hakkında bir rehber vs var mıdır? Ya da yardımcı olacak birisi?
Vay iyi keklemisler

Üst Alt