Soru Xiaomi 13 Hyperos Taiwan Kullanan Var Mı?

musaerencnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
14
Merhaba arkadaşlar Xiaomi 13 Hyperos Taiwan romu kullanan bir arkadaşım yazabilir mi? Çok önemli bir şey sormak istiyorum, sırf bu soru yüzünden telefonu sıfırlamak, rom atmak istemiyorum. O sebeple bana bu konudan ulaşırsanız çok sevinirim.

musaerencnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa Eren
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni rom kurma surecindeyim size birkaç hususta sorularım var müsait olduğunuzda cevaplarsanız çok sevinirim.

Xiaomi 13 Cihazımi 1.5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Sürekli global rom ve genellikle telefonun ilk sürümü miui 14.0.4 ile kullandım fakat dün hyperosa geçmeye karar verdim artık mecbur olarak android 14, muzikcalar kontrol paneli vs

Fakat hyperos global son romda ana ekranda elimi yukari kaydirinca Google arama çıkmıyor malesef ve ben bu olayı çok kullanıyorum. Sık sık arastirma yapıyorum, kelime, bilgi vs. Bu benim canımı çok sıktı. Dolayısıyla Taiwan rom ya da eu Roma geçmeyi düşünüyorum

Fakat eu rom çok güncelleme alıyor ve takıntılı biriyim o güncellemeleri sürekli yapmak isterim ve beni çok yorar. Dolayısıyla Taiwan Roma geçmek istiyorum. Fakat Taiwan romda getapps, mi video vs olmadığı söylendi. Yani ben global romdaki tüm uygulamalari severek kullanıyorum mivideo olsun, getapps vs. Size sorum bu sorunlar halledilebilir mı? Ayrıca Taiwan rom globale göre batarya anlamında daha iyi midir? Bu da önemli bir kıstas. Ve tabikide elimi yukari kaydirinca Google araması gelebilir mi?

Üst Alt