Yardım Xiaomi 13 güncelleme sorunu

kopele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 5
Konular
2
Merhaba 3 gün önce kız arkadaşınla 2 tane xiaomi 13 aldık ancak telefonlardan birinde hyper os ve android 14 yüklüyken benim telefonumda android 13 ve miui14.0.7 sürümü yüklü ve güncellemeleri arattığımda herhangi bir güncelleme yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Bl kilidi açıksa fastboot üzerinden güncellemeyi kendiniz yükleyebilirsiniz. Kilit açık değilse bu işlem zor. Ancak şöyle bir durum var, Hyper sürüme geçenler pek de memnun değiller, bence biraz daha oturmasını bekleyin. Daha kararlı hale gelsin öyle yüklersiniz. Tercih sizin.

kopele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl kilidi açıksa fastboot üzerinden güncellemeyi kendiniz yükleyebilirsiniz. Kilit açık değilse bu işlem zor. Ancak şöyle bir durum var, Hyper sürüme geçenler pek de memnun değiller, bence biraz daha oturmasını bekleyin. Daha kararlı hale gelsin öyle yüklersiniz. Tercih sizin.
Hocam inan çok anlamıyorum, ama bana diğer telde olup bunda olmaması çok garip geldi. Bl kilidini nasıl açabilirim? Bu işlemi yapan kişiler var mı?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Aşağıdaki adımları izleyerek başvuru yapın. Henüz HyperOs kurmadığınız için aşağıdaki yöntem çalışacaktır diye tahmin ediyorum.

bheart05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
8
Arka kapaginda birinde CE etiketi varmi hypros olanin? genellikle global ce damgali olanlar direk guncelleme aliyor ..cin versiyonlarinda bazen fake rom atiliyor o yuzden elle guncelleme gerekebilir

kopele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arka kapaginda birinde CE etiketi varmi hypros olanin? genellikle global ce damgali olanlar direk guncelleme aliyor ..cin versiyonlarinda bazen fake rom atiliyor o yuzden elle guncelleme gerekebilir
Arka kapak deri olduğu için yazı yok, ama sertifikasyon bölümünden bakınca ce yazıyor. Bşn pişman oldum aldığıma valla.

Üst Alt