MIUI 14 Xiaomi 12X – China Kararlı V14.0.5.0.TLDCNXM

KrakoW

M.K.A
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Öğrenci
Konum
İstanbul
Katılım
23 Temmuz 2021
Konular
106
Mesajlar
904
Çözümler
5
Tepkime puanı
456
Puanları
78
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1:Aşağıda Bulunan İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip TWRP/Orange Fox Üzerinden Kurabilirsiniz

İndirme Bağlantısı:
[MIUI 14] : Hazır. Sabit. Yaşamak.

[Önemli Noktalar]

*MIUI artık daha az bellek kullanıyor ve çok daha uzun süreler boyunca hızlı ve duyarlı olmaya devam ediyor.

*Geliştirilmiş sistem mimarisi, güç tasarrufu sağlarken hem önceden yüklenmiş hem de üçüncü taraf uygulamaların performansını kapsamlı bir şekilde artırır.

*Detaylara gösterilen özen, kişiselleştirmeyi yeniden tanımlar ve yeni bir seviyeye taşır.

*Artık 30'dan fazla sahne, bulutta depolanmayan hiçbir veri ve cihazda yerel olarak gerçekleştirilen tüm eylemler olmadan uçtan uca gizliliği destekliyor.

*Mi Smart Hub önemli bir yenileme alıyor, çok daha hızlı çalışıyor ve daha fazla cihazı destekliyor. Aile hizmetleri, tüm önemli şeyleri en çok önem verdiğiniz kişilerle paylaşmanıza olanak tanır.

[Temel deneyim]

*Geliştirilmiş sistem mimarisi, güç tasarrufu sağlarken hem önceden yüklenmiş hem de üçüncü taraf uygulamaların performansını kapsamlı bir şekilde artırır.

*MIUI artık daha az bellek kullanıyor ve çok daha uzun süreler boyunca hızlı ve duyarlı olmaya devam ediyor. Stabilize edilmiş çerçeveleme, oyun oynamayı her zamankinden daha sorunsuz hale getirir.

[Kişiselleştirme]

*Yeni widget formatları daha fazla kombinasyona izin vererek deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Bir bitkinin veya evcil hayvanın Ana ekranınızda her zaman sizi beklemesini ister misiniz? MIUI'nin şimdi sunabileceği çok şey var!

*Detaylara gösterilen özen, kişiselleştirmeyi yeniden tanımlar ve yeni bir seviyeye taşır.

*Süper simgeler Ana ekranınıza yeni bir görünüm kazandırır. (Süper simgeleri kullanabilmek için Ana ekranı ve Temaları en son sürüme güncelleyin.)

* Ana ekran klasörleri, en çok ihtiyacınız olan uygulamaları vurgulayarak onları sizden sadece bir dokunuşla uzaklaştırır.

[Gizlilik koruması]

*Galeri görüntüsündeki metni basılı tutarak metni anında tanıyabilirsiniz.

*8 dil desteklenmektedir. Canlı altyazılar, toplantıları ve canlı akışları gerçekleşirken transkripte etmek için cihazdaki konuşmadan metne dönüştürme özelliklerini kullanır.

*Artık 30'dan fazla sahne, bulutta depolanmayan hiçbir veri ve cihazda yerel olarak gerçekleştirilen tüm eylemler olmadan uçtan uca gizliliği destekliyor.

[Ara bağlantı]

* Mi Smart Hub önemli bir yenileme alıyor, çok daha hızlı çalışıyor ve daha fazla cihazı destekliyor.

*Ara bağlantıya ayrılan bant genişliği, öğeleri bulmayı, bağlamayı ve aktarmayı çok daha hızlı hale getirir.

*Kulaklıkları telefonunuza, tabletinize ve TV'nize kolayca bağlayabilir ve bu cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

*TV'nizde metin girişi gerektiğinde, telefonunuzda kullanışlı bir açılır pencere alabilir ve oraya metin girebilirsiniz. Gelen telefon aramaları tabletinize kolayca aktarılabilir.

[Aile hizmetleri]

*Aile hizmetleri, tüm önemli şeyleri en çok önem verdiğiniz kişilerle paylaşmanıza olanak tanır. Aile hizmetleri, en fazla 8 üyeli grupların oluşturulmasına izin verir ve farklı izinlere sahip çeşitli roller sunar.

*Fotoğraf albümlerini artık aile grubunuzla paylaşabilirsiniz. Gruptaki herkes yeni öğeleri görüntüleyebilir ve yükleyebilir.

* Paylaşılan albümünüzü TV'nizde ekran koruyucu olarak ayarlayın ve tüm aile üyelerinizin birlikte bu neşeli anıların tadını çıkarmasına izin verin!

*Aile hizmetleri, sağlık verilerinin (ör. kalp atış hızı, kan oksijeni ve uyku) aile üyeleriyle paylaşılmasına izin verir.

*Çocuk hesapları, ekran süresini sınırlamaktan ve uygulama kullanımını kısıtlamaktan güvenli bir alan ayarlamaya kadar bir dizi gelişmiş ebeveyn denetimi önlemi sunar.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

*Ayarlar'da arama artık daha gelişmiş. Arama geçmişi ve sonuçlardaki kategorilerle, her şey artık çok daha net görünüyor.

*Cihazınız çok daha fazla kablosuz kart okuyucu türüyle çalışabilir. Artık desteklenen arabaları açabilir veya öğrenci kimliklerini telefonunuzla kaydırabilirsiniz.

*Hesabınızdan her çıkış yaptığınızda, bir dahaki sefere tekrar eklemek zorunda kalmadan tüm kartlarınızı cihazda tutmayı seçebilirsiniz.

*Wi-Fi sinyali çok zayıf olduğunda mobil veri kullanarak bağlantı hızını artırabilirsiniz.
 
Üst Alt