Gcam Xiaomi 12T için Çalışan Google Camera ve Config Dosyası Var mı?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
40
Selamlar,

Bir süredir xiaomi 12T kullanıyorum. Aslında rom vs atarım diyordum ama bu cihaz rom bakımından baya fakir çıkınca neyse olan oldu diyerek global ile kullanmaya başladım ve genel olarak memnunum. İnternette birkaç yerde google Camera çekim kalitesi olarak çok daha iyi tarzı birkaç yorum gördüm ancak düzgün bir dosya ve config bulamadım. Bu cihazı kullanan arkadaşlar hangi sürümü kullanıyor ve ayarları nasıl? Ya da hazır config dosyası varsa o da olur. Bir de google Camera ile orjinal kamera yazılımı arasında bu cihaz özelinde çok fark var mı?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Selamlar,

Bir süredir xiaomi 12T kullanıyorum. Aslında rom vs atarım diyordum ama bu cihaz rom bakımından baya fakir çıkınca neyse olan oldu diyerek global ile kullanmaya başladım ve genel olarak memnunum. İnternette birkaç yerde google Camera çekim kalitesi olarak çok daha iyi tarzı birkaç yorum gördüm ancak düzgün bir dosya ve config bulamadım. Bu cihazı kullanan arkadaşlar hangi sürümü kullanıyor ve ayarları nasıl? Ya da hazır config dosyası varsa o da olur. Bir de google Camera ile orjinal kamera yazılımı arasında bu cihaz özelinde çok fark var mı?
Bu surum var fakat config bulamadım telegram gruplarinda olabilir

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
40
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam acaba ayarları olmadan kullansam yine de orjinal kamera uygulaması ile arasında fark olur mu?
Bu surum var fakat config bulamadım telegram gruplarinda olabilir

Üst Alt