Rom xiaomi 12T bootloader kilidi açma

• Konbuyu başlatan Teknoe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 869

Teknoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan
Cihazım
sm-N935
Konular
3
Merhabalar arkadaşlar ben bu forumda yeniyim lütfen yardımcı olurmusunuz sıfır xiaomi 12t cihaz aldım garantili bootloader kilidini kaldırdım ve ea rom yükledim rom çok güzel ama güvenllik konusunda ve garanti konusunda endişelerim var ea rom güvenlimi finansal işlerimizi gönül rahatlığıyla yapabilirmiyiz? Birde ea romdan sonra bootloader klidini kapatmak gereklimi güvenliği arttırmak için yoksa açıkmı kalsın? son olarak telefonda bir sıkıntı çıkarsa orjinal rom yükleyip bootloaderide kapattığımzda garantide sıkıntı çıkarmı? Teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Custom romlar arasında en güvenli olanlardan bir tanesi xiaomi.eu romlarıdır.
Eu romdayken bootloader kapatamazsınız.
Servis yetkileri arasında cihazın bootloader durumunu ve bootloader geçmişini görüntüleme de bulunuyor. Bu nedenle orijinal roma dönüp kilitleme durumunda cihazın garanti durumu teknisyenin inisiyatifindedir.

Teknoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan
Cihazım
sm-N935
Konular
3
Custom romlar arasında en güvenli olanlardan bir tanesi xiaomi.eu romlarıdır.
Eu romdayken bootloader kapatamazsınız.
Servis yetkileri arasında cihazın bootloader durumunu ve bootloader geçmişini görüntüleme de bulunuyor. Bu nedenle orijinal roma dönüp kilitleme durumunda cihazın garanti durumu teknisyenin inisiyatifindedir.
Teşekkürler ilgi ve alaka için

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Merhabalar arkadaşlar ben bu forumda yeniyim lütfen yardımcı olurmusunuz sıfır xiaomi 12t cihaz aldım garantili bootloader kilidini kaldırdım ve ea rom yükledim rom çok güzel ama güvenllik konusunda ve garanti konusunda endişelerim var ea rom güvenlimi finansal işlerimizi gönül rahatlığıyla yapabilirmiyiz? Birde ea romdan sonra bootloader klidini kapatmak gereklimi güvenliği arttırmak için yoksa açıkmı kalsın? son olarak telefonda bir sıkıntı çıkarsa orjinal rom yükleyip bootloaderide kapattığımzda garantide sıkıntı çıkarmı? Teşekkürler.
bende 12tnin BL yi acmaya calistim yapamadim en son mi unlockla yaptim artik 7gun bekleme verdi hangi yontemle actin ?

Teknoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdoğan
Cihazım
sm-N935
Konular
3
7 Gün bekledim bir defa açtıktan sonra tekrar tekrar kapatıp açabiliyorsun gün vermiyor daha sonraları.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
ben Mtk islemciler icin olan yontemi denemistim beklemeden aciliyor diye ama driverlari yuklerken hata veriyor surekli islemi yapamadim pcden kaynakli mi bilmiyorum en son mi unlock a yoneldim artik

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Ben bootloader kilidini uzunca bir dönem açmayacağım. Sadece 7 günlük süreyi başlattım.

veyselaksn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
1
Selamlar bootloader kilidini açamadım, hyperOS'a geçtim ve EU rom kullanmak istiyorum, lakin önce bootloader kilidini açabilmem gerekli. Bootloader kilidini aç dediğim zaman
Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorizatio...
mesajını alıyorum. Bu hatayı nasıl aşabilirim?

Üst Alt