Soru Xiaomi 12 Vowifi ?

Maxpayne53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
12
Miuitürkiye forum sakinleri. Forumda Xiaomi 12 kullanıp vowifi'nin düzgün çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verebilecek olan var mı acaba? Bazı sitelerde telefonda vowifi'nin olmadığı da yazılmış. Var mı yok mu? Varsa düzgün çalışıyor mu onu öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazda vowifi var, ancak tüm operatörlerde etkin çalışmıyor olabilir,aktif ettikten sonra test edebilirsiniz.

Maxpayne53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
12
Cihazda vowifi var, ancak tüm operatörlerde etkin çalışmıyor olabilir,aktif ettikten sonra test edebilirsiniz.
Mümkünse işte şu anda telefonu aktif olarak kullanan birini arıyorum. :) Bazı sitelerde dediğim gibi yok da gösteriyor. Telefon üreticilerinden her şeyi beklediğim için o yüzden kullanan birinden cevap alabilirsem iyi olurdu. Teşekkürler cevabınız için.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Mümkünse işte şu anda telefonu aktif olarak kullanan birini arıyorum. :) Bazı sitelerde dediğim gibi yok da gösteriyor. Telefon üreticilerinden her şeyi beklediğim için o yüzden kullanan birinden cevap alabilirsem iyi olurdu. Teşekkürler cevabınız için.
Pdc açık mı onu kontrol edin hocam genel arızası ülkemize uyumlu pdclerde sıkıntı olmasından kaynaklı bunuda diag modu açıp aşabilirsiniz.
Bu diag modunu açıp Pdc kurmak oneplus cihazlarda kullanılıyor ama aynısını Xiaomi cihazlar içinde kullanılabilir SD işlemcili olduğu sürece

omer__44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Merhaba ben 2 haftadır kullanıyorum cihazı ilk sim kartı takıp kuruluma geçince hemen geldi VoWifi sonrasında BL kilit açılınca EU ROM ve Endonezya ROM da denedim ikisinde de çalışmakta VoWifi 👍

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Çalışıyor ancak bir süre sonra kopuyor, kafasına göre takılıyor.

Üst Alt