Soru Xiaomi 12 pro edge ekran ve 20x zoom mu?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar 12 pro ile ilgili bazı detayları öğrenemedim.

12 pro edge ekran mı, zoom 20x mi 30x mi, arkası cam mı kasa metal mi?

Ve hala su toz ile ilgili kesin bilgi yok, bilen arkadaşlar var mı aramızda? Aydınlatırsa savinirim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu kadar para vereceğim cihazı şahsen türkiyeye gelmesini beklerdim mi storeda canlı kanlı kendim inceler bakardım.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kadar para vereceğim cihazı şahsen türkiyeye gelmesini beklerdim mi storeda canlı kanlı kendim inceler bakardım.
Böyle dediğinize göre gelmeyecek herhalde.
Ciddi ciddi gelmez ise xiaomi ile yolları ayırırım artık

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Böyle dediğinize göre gelmeyecek herhalde.
Ciddi ciddi gelmez ise xiaomi ile yolları ayırırım artık
Ben yolları ayırdım bile sizede tavsiye ederim xiaomi kullanmak bana dert ve çile olmaktan başka bişey olmadı tek umudum yeni cihazları ve miui 13 sürümüydü hiç bişey değişmemiş. Sürekli saçma sapan güncellemeler veren telefonları yavaşlatıp kamera kalitesi düşüren saçma sapan yazılımsal hatalarla kullanıcıyı çileden çıkaran hatta güncelleme ile telefonları brick edecek kadar beceriksiz dandik Çin markasıyla hiç işim olmaz artık piyasada sadece Apple ve Samsung var malesef sırf ucuz diye xiaomi diye kafayı yiyecek değilim artık ben ve çevrem bu markanın yazılım özürlüsü hallerinden bıktık.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yolları ayırdım bile sizede tavsiye ederim xiaomi kullanmak bana dert ve çile olmaktan başka bişey olmadı tek umudum yeni cihazları ve miui 13 sürümüydü hiç bişey değişmemiş. Sürekli saçma sapan güncellemeler veren telefonları yavaşlatıp kamera kalitesi düşüren saçma sapan yazılımsal hatalarla kullanıcıyı çileden çıkaran hatta güncelleme ile telefonları brick edecek kadar beceriksiz dandik Çin markasıyla hiç işim olmaz artık piyasada sadece Apple ve Samsung var malesef sırf ucuz diye xiaomi diye kafayı yiyecek değilim artık ben ve çevrem bu markanın yazılım özürlüsü hallerinden bıktık.
Samsung alacam sanırım bende, şunu sorayım note 10 pro satmadan önce benden bilgi kalmayacak şekilde nasıl sıfırlarım Samsung ta kendi programı varmış apple zaten öyle ama xiaomi nasıl bu konuda bilmiyorum

Üst Alt