Sohbet Xiaomi 12 ailesi kabak tadı verdi

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Telefon çıkalı aylar oldu, sonradan çıkan poco m4 x4 ve harici note 11 geldi, 12 ailesi gelmedi.
Bence bu saatten sonra kimse 12 ailesini beklemesin, xiaomi Türkiyede poco ve redmi satar sadece.
Olurda gelirse ciddi ciddi ucuz fiyat çekse 12 pro için 10.000₺ gibi ucuzlukta absürt bir rakam gene almam.
Hevesini kaçırdılar milletin yeminle 🤢🤮

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Snapdragon 8 gen 1 e sahip bir xiaomi almak mantiksiz diyebilirim. Asiri İsinma sonucu olusan thermal throlting devasa boyutta.
Xiaominin "son cikardigi en iyi telefonlar"
Sd865 kullanan telefonlar olarak kalacak sanirim.

rwetgi10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Amele
Konular
7
Snapdragon 8 gen 1 e sahip bir xiaomi almak mantiksiz diyebilirim. Asiri İsinma sonucu olusan thermal throlting devasa boyutta.
Snapdragon 888 için ne düşünüyorsunuz

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Maalesef çok doğru sorun Xiaomi'den ziyade SD aslında.
865 sonrası kendini bulamadı bir türlü MTK'nın gerisinde kalmaya başladı son rakamlarda.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
865 sonrası kendini bulamadı bir türlü MTK'nın gerisinde kalmaya başladı son rakamlarda.
Sadece benchmark rakamları da değil hocam. Evet benchmarklarda da geriye düştü ama asıl AdeLa hocamın de belirttiği üzere throttling çok ciddi sorun. Sadece performansa değil bataryaya da çok ciddi eksisi var. 888 (hatta 870 de dahil edebiliriz) ve üzeri tüm SD işlemciler kullanılmaz durumda.

Amiral gemisi işlemciyi üst düzey oyun oynamak için alırız. E bu arkadaş o oyun açınca ısınıyor, yavaşlıyor ve batarya su gibi gidiyor. Ne anladım ben bu işten. Bu durumda SD 7xx bir cihaz veya MTK daha mantıklı oluyor...

Diğer yandan mi11'lerdeki ısınmanın wifi entegresine zarar verdiği, bunun tüm mi11'lerdeki tasarım hatası nedeniyle kronik sorun olduğu 12 çıktıktan sonra kabul edildi. Daha öncesinde sorunu yazanları bile Xiaomi linç etti. Bu ısınma ile 12 için de benzer kronik sorun olması muhtemel değil mi...

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hahahaha nasıl marka bu ya. 1-2 tane düzgün telefonu var diğerleri çöp. Ben bu telefonları üretsem bunlardan daha iyi sonuç alırım.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
clap~~

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Ama mtk işlemcide de ciddi açıklar çıkıyor mesela çalıntı telefondan veriler sıfırlanmadan bootloader kilidi açılabileceğinden verilere erişilebilir. Kaynak kodlarını da yeni açıklar bulunmasın diye yayınlamıyormuş. güvenlik açısından mtk, qcm'nin gerisinde maalesef

Üst Alt