Soru Xiaomi 11T Stabil MIUI Önerisi ?

realldpg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Mi 11T
Konular
4
Mi 11T için en stabil versiyonu arıyorum. Şarjı su gibi içmeyecek , çok ısınmayacak, arayüzde, uygulamalarda optimize bir şekilde çalışacak ve uygulamalarda sorun yaratmayacak (uygulamadan atma, tam ekran sorunları vs.) bir versiyon varsa görüşlerinizi ve deneyimlerinizi lütfen belirtin şimdiden teşekkürler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Öneride bulunacak arkadaşlar için, BL kilidiniz açık mı ve şu an hangi romu kullanıyorsunuz veya şimdiye kadar hangilerini kullandınız, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

realldpg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Mi 11T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öneride bulunacak arkadaşlar için, BL kilidiniz açık mı ve şu an hangi romu kullanıyorsunuz veya şimdiye kadar hangilerini kullandınız, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
bl kilit açık, imei yok , şu an eng rom kullanıyorum , şimdiye kadar ise sadece global v14.0.6.0 sürümünü kullandım. Miui 14 yükleyince nv data corrupted hatası alıyorum (diğer miui versiyonlarını da denedim hepsi aynı yarın teknik servise gidicem o yüzden şimdi güzel bir rom yükleyip tamirden sonra kullanmak istiyorum.)

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Mi 11T için en stabil versiyonu arıyorum. Şarjı su gibi içmeyecek , çok ısınmayacak, arayüzde, uygulamalarda optimize bir şekilde çalışacak ve uygulamalarda sorun yaratmayacak (uygulamadan atma, tam ekran sorunları vs.) bir versiyon varsa görüşlerinizi ve deneyimlerinizi lütfen belirtin şimdiden teşekkürler.
Öncelikle Merhaba ben kendi kullanmış olduğum cihaz Mi11T kilit açık.

MIUI sürümü değil de HyperOS olarak önerebileceğim rom var Rusya stock romudur.
Fakat ekleme yapmışsınız repair işlemi yaptıracaksınız HyperOS de bu cihaz modelin de sorunlar var daha net bir çözümü bulunmadı.

Onun yerine ise MIUI sürümünü kullanabilirsiniz.

Takılma bug vs sorunu yaşamazsın pil kullanımıda diğer romlara göre daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca sol bölme de uygulama kasası vardır.

HyperOS sürümün de ben bu sorunlar ile karışlaşmadım gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor.

realldpg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Davut
Cihazım
Mi 11T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Fakat ekleme yapmışsınız repair işlemi yaptıracaksınız HyperOS de bu cihaz modelin de sorunlar var daha net bir çözümü bulunmadı.

Takılma bug vs sorunu yaşamazsın pil kullanımıda diğer romlara göre daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca sol bölme de uygulama kasası vardır.

HyperOS sürümün de ben bu sorunlar ile karışlaşmadım gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor.
çok teşekkürler cevabınız için şu an için 14.0.5.0 ID versiyonunu kuruyorum umarım güzeldir teşekkürler tekrardan :))

kakc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 11t
Konular
8

Hocam rusya romunda arama uygulamasi Google'in mi ?

Üst Alt