Çözüldü xiaomi 11T Pro driver sorunu

Darklef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Maho
Cihazım
Xiaomi 11 t pro
Konular
2
merhabalar , ben telefonda twrp ile format atayım derken bir sürü değişik kutuları da işaretledim ve cihaz yenıden başlatılınca direk twrpde açılıyor, bende rom buldum atayım dedim pcye driver kurdum fakat fastboot modunda aygıt yöneticisinde bir türlü okutamadım cihazı, ne yaptıysam çözülmedi yardımcı olur musunuz lütfen? asıl amacım cihaza crdroıd kurmak fakat norma xıaomı romunu kurmadan yapılmıyor sanırsam, direk kurulum oluyorsa o şekıldede yapabilirim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    83,7 KB · Görüntüleme: 11

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Oyla:

Darklef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Maho
Cihazım
Xiaomi 11 t pro
Konular
2
teşekkür ederim ama şuanda fastboot yazısında takılı kalıyor ne yapmam lazım

Oyla:

Darklef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Maho
Cihazım
Xiaomi 11 t pro
Konular
2
teşekkür ederim rom yüklendi şimdi açıldı cihaz , bu aşamadan sonra crdroid romunu nasıl kurabılırım acaba

Oyla:

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
14

Hocam crdroidin resmi sitesinden romu boot dosyasını vendor_boot dosyasını ve gapps dosyasını indirin. Aşağı linki bıraktım.
Ardından telefonu fastboot moduna alın.
Sırasıyla CMD ekranını açın pcden
fastboot flash boot boot.img
fastboot flash vendor_boot vendor_boot.img
Ardından telefonu recovery moda alın crdroid recovery yüklenecek. Format data yapacaksiniz.
Sonra appl uptade bölümüne girip ABD sideload aktif edeceksiniz. CMD ekranında adb sideload yazıp rom dosyasını CMD ekranına sürükleyin 47de kalıyor biraz bekleyin yüklenmis olacak recovery ekranında reboot edilsin mi yazacak ingilizce no yapın advanced menüsünden reboot recovery yapacaksınız. Yine aynı şekil sideload moduna alacaksınız CMD ekranından yine aynı şekilde adb sideload yazıp gapps dosyasını sürükleyeceksiniz enterlayın gapss dosyası yüklenince reboot edilsin mi diye soracak yes diyip başlatın sorunsuz kurulacak. Geliştirici bu şekilde kurulmasını tavsiye ediyor. Ben bu şekilde sorunsuz kurdum.

Kafanız karışmasın basit aslında YouTube de eski sürüm kurulumunu anlatan bir video vardı ona da göz atabilirsiniz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt