Soru Xiaomi 11T İmei süresi

mcelikhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
1
Arkadaşlar selamlar,
8-9 Aydır Xiaomi 11T kullanıcısının hiç bir sorun yaşamadım, yeni yılda IMEI süresi yenilenir dediler yenilendi de fakat cihaz çekmeyen bir yere girince(metro vs) tekrar şebeke gelmiyor ertesi güne kadar, ertesi günde kendiliğinden değil sim kartını çıkarıp geri takınca geliyor, sizce ne yapmalıyım IMEI attırayım mı?yoksa düzelir mi? 8 Ay daha kullanıp öyle IMEI attırırım diye düşünmüştüm ama hesaba uymadı.

Teşekkürler yardımlarınız için...

ademcevahir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi5s
Konular
9
Yaşadığın sıkıntının imei ile ilgisi olduğunu sanmiyorum aynı cihaz bende de var tam 8 ayım doldu derken yıl başında sıfırlandı bi 8 ay daha kullanır sonra dirençle kalıcı kayıt yaptırırım diye düşünüyorum

yusufsavm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi 11T
Konular
8
Yaşadığın sıkıntının imei ile ilgisi olduğunu sanmiyorum aynı cihaz bende de var tam 8 ayım doldu derken yıl başında sıfırlandı bi 8 ay daha kullanır sonra dirençle kalıcı kayıt yaptırırım diye düşünüyorum
yenilendiğini nereden biliyorsunuz? bir de dirençle yapılmaya başlandı mı acaba? bende de aynı telefon var yazılımla yapınca güncelleme almıyor, sizce ne yapmam lazım?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
yenilendiğini nereden biliyorsunuz? bir de dirençle yapılmaya başlandı mı acaba? bende de aynı telefon var yazılımla yapınca güncelleme almıyor, sizce ne yapmam lazım?
Devlet her yıl her sim slotuna 4 ay veriyor ve bu sürek her sene sıfırlanır

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
4.ayin sonuna kadar kapanma msji gelmezse bu yili cikartirmi imeil atmaya gerek kalmadan ?

Üst Alt