Yardım Xiaomi 11T imei repair işleminde gelişme

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
Bilgi kirliliği. Tek sim farketmez. Certifika yamalayabilmek önemli. Bunu yapan box çiftte yazar zaten 🤓
hocam bu arkadaşın açtıgı konu silinmiş kadir di ismi sanırım böyle bir yöntem yok mu o yüzden mi silindi adam ekran görüntüsü atmıştı.. adama ulaşanlar vardır keşke yazsaydınız neden olmadığını dolandırılmasın insanlar

recep.ozmennn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Surveyor
Konular
1
Tek sim kayıt çıkmış çift simden daha uygun 150 TL gibi bir fiyata uzaktan yapıyorlar tek sim

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
Tek sim kayıt çıkmış çift simden daha uygun 150 TL gibi bir fiyata uzaktan yapıyorlar tek sim
Hocam 150 tl ye uzaktan kim yapıyor bilgilendirirmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,
Ekran görüntüsündeki dosyaları Xiaomi 11T'den dump etmeyi başardım. dosyaları tekrar yazmayı denemedim ama dump ediliyorsa tekrar yazılabilir demektir. yazılım yoluyla imei repair işleminden sonra güncelleme yapıldığında imei'nin gitmesi durumunda bu şekilde alınan yedekler tekrar kolayca yüklenebilir. Telefondan aldığım bu dosyaları çok detaylı olmasa da inceledim ama imei ile ilgili bir şeye rastlamadım. Ama muhtemelen sonradan yazılan imei bu dosyalardan birine yazılıyor. Bu sebepten dolayı sonradan imei yazılmış bir telefondan bu dosyaları dump edip karşılaştırmak bir fayda sağlayacaktır.
Dump ettiğim dosyalar.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bende xiaomi 11t amber var miui 13.05 var sürümden dolayı sorun yaşıyorum 12.5 e dusurmek istiyorum imei gitmeden nasıl düsürürüm

Son düzenleme:

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Hocam DFT pro ile tek sim oluyor sadece sim 1 daha önce cihaz işlem görmemiş olması gerekir

Samet0636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11t
Konular
6
Üst Alt