Yardım Xiaomi 11T çalışır güncel camera uygulaması.

serkanadp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 3
Konular
14
arkadaşlar herkeze merhabalar..
xiaomi 11T çalışır güncel camera uygulaması arıyorum bulduğum bütün versiyonlarda cihazınızla uyumlu değil 3 saniye sonra program kapatılacak diye hata alıyorum.Global son sürüm rom yüklü yardımcı olabilirseniz sevinirim..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Sistem uygulamaları güncelleme kısmından gelmedikçe kamera uygulamasını kendiniz apk olarak güncellemeyin, uyumsuzluk yapacaktır. Güncelleştirmeleri kaldırın, kameranız aktif olacaktır yine.

serkanadp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 3
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem uygulamaları güncelleme kısmından gelmedikçe kamera uygulamasını kendiniz apk olarak güncellemeyin, uyumsuzluk yapacaktır. Güncelleştirmeleri kaldırın, kameranız aktif olacaktır yine.
zaten dediğiniz gibi yaptım kamera çalışıyor lakin neden dışarıdan uygulama ile güncelleme yapamıyoruz onu anlamadım.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
zaten dediğiniz gibi yaptım kamera çalışıyor lakin neden dışarıdan uygulama ile güncelleme yapamıyoruz onu anlamadım.
Kamera uygulamasının sürümleri her cihaza uyumlu değil. Farklı sürümler, farklı cihazlar için özel ayarlar içeriyor. O yüzden güncelleme yapınca kamera açılmıyor. Bu hep böyleydi.

Üst Alt