Yardım Xiaomi 11T bl kilidi açma (AGATE)

Konular
0
Bazı yerlerde 7 gün olmadan açıldığı yazıyor ve dosya var fakat ben göndermedim tehlikeli olabilir diye . Mi unlocker ile açılabilir mi ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
başvuru yapıp 168 saat bekleyip mi flash unlock ile açın. Piyasada dolanan dandik araçlar ile bu cihaza işlem yapmayın..

Konular
0
başvuru yapıp 168 saat bekleyip mi flash unlock ile açın. Piyasada dolanan dandik araçlar ile bu cihaza işlem yapmayın..
IMEI işlemi sonrası nvdata efs ve modem yedekleri alıp güncelleme yaparsam ve sonra geri yükleme yaparsam sorun yaşar mıyım ? IMEI null gibi yada nvdata corrupted gibi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu cihaza güncelleme sıfırlama yapamazsınız. söyledğiniz hiç bir şey yeni nesil MTK işlemcili cihazlar için geçerli değil. unutun gitsin ve internetteki bilgi kirliliğini dikkate almayın..

Konular
0
bu cihaza güncelleme sıfırlama yapamazsınız. söyledğiniz hiç bir şey yeni nesil MTK işlemcili cihazlar için geçerli değil. unutun gitsin ve internetteki bilgi kirliliğini dikkate almayın..
Peki bu telefonu verip poco f3 falan alsam ve custom romlar kullanıp arada telefonu temizlemek amaçlı da mi flash ile rom atsam imei silinir mi ve bu dediğim şekilde imei geri restore edilebilir mi ?

Üst Alt