Recovery Xiaomi 11T (Agete) TWRP Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Bu slot nasıl oluyor ilk defa duyuyorum diğer türlü flash veya flash boot yapınca bu hatayı alıyorum
Slot olayı yeni modellerde oluyor, mesela boot bölümünü ikiye ayırıyorlar boot_a ve boot_b güncelleme fln yaparken cihazda olasi aksilikleri en aza indirmek için sanirim. normalde fastboot flash boot boot.img yazıyorduk fakat slotlu cihazlarda hangi slot aktif ise komutu ona göre yazıyoruz mesela genelde a slotu aktif oluyor boot u flashlamak için
Fastboot flash boot_a boot.img yazıyoruz

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Slot olayı yeni modellerde oluyor, mesela boot bölümünü ikiye ayırıyorlar boot_a ve boot_b güncelleme fln yaparken cihazda olasi aksilikleri en aza indirmek için sanirim. normalde fastboot flash boot boot.img yazıyorduk fakat slotlu cihazlarda hangi slot aktif ise komutu ona göre yazıyoruz mesela genelde a slotu aktif oluyor boot u flashlamak için
Fastboot flash boot_a boot.img yazıyoruz
Hocam deniyorum umarım bir problem olmaz lazım cidden twrp magisk yüklü bootloop a düşecek diye geriliyorum

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
denedim bir kaç kez ama olmuyor twrp geçiyor usb baglanma sesi geliyor siyah ekranda kalıyor bazen de gidip gelip yeniden başlatıyor sürekli

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
denedim bir kaç kez ama olmuyor twrp geçiyor usb baglanma sesi geliyor siyah ekranda kalıyor bazen de gidip gelip yeniden başlatıyor sürekli
Hocam eski boot img yi tekrar flashlayin muhtemelen romla uyumsuz twrp, hangi romu kullanıyorsanız o romu indirin veya hali hazirda varsa icinden boot.img yi cekip fastboot flash boot_a boot.img olacak sekilde flashlayin eski haline döner

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Hocam eski boot img yi tekrar flashlayin muhtemelen romla uyumsuz twrp, hangi romu kullanıyorsanız o romu indirin veya hali hazirda varsa icinden boot.img yi cekip fastboot flash boot_a boot.img olacak sekilde flashlayin eski haline döner
Indonesian sürüm kullanmıyorum saldım ya düzgün bir şey çıkasıya kadar dokunmayacağım sıfırla et yeniden kur yordu arttık

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
cloude33 Konu güncellenene dek yeni yorumlara kapatılmıştır, konuyu güncelleyeceğiniz zaman "rapor" butonu üzerinden bize bildirirseniz konuyu açarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt