Yardım Xiaomi 11 T PRO telefonum tepki veriyor ama ekran açılmıyor

Osman cerad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Tam hatırlamıyorum ama android 11 di
Telefon Modeli
Xiaomi mi 11 t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi 11 T PRO telefonuma root atmak için twrp yükledim twrpyi kalıcı yaptıktan sonra yeniden başlattım sistem silinmiş açılıp kapanıyordu miflash programıyla rom atmaya çalıştım programda cihaz gözukuyordu romu flashlarken cihazda hiç bi tepki yoktu kaç defa yaptım farklı şekillerle olmadı en sonunda telefon tepki Veriyor ama açılmıyor miflash programında cihaz gözüküyor. Yardım ederseniz yada fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ekran yanmış olabilirmi

Osman cerad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi 11 T PRO telefonuma root atmak için twrp yükledim twrpyi kalıcı yaptıktan sonra yeniden başlattım sistem silinmiş açılıp kapanıyordu miflash programıyla rom atmaya çalıştım programda cihaz gözukuyordu romu flashlarken cihazda hiç bi tepki yoktu kaç defa yaptım farklı şekillerle olmadı en sonunda telefon tepki Veriyor ama açılmıyor miflash programında cihaz gözüküyor. Yardım ederseniz yada fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ekran yanmış olabilirmi
Düzeltme sonunda rom atıldı telefon çalışıyor ama ekran çalışmıyor fastboot ta uzun süre kalınca ekran yanarmı yada farklı bir durummu bu ?

Oyla:
Üst Alt