Soru Xiaomi 11 Lite 5G NE Kamera Sorunu

• Konbuyu başlatan Opel9
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 733

Opel9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
5
Merhaba Xiaomi 11 Lite 5G ne telefonumun kamerasından hiç memnun değilim fotoğrafı resmen boyuyor ayrıca da net değil fotoğraflar yapmam gereken ayar falan var mı yazılım ile düzelir mi
Teşekkür ederim.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
aynen bende memnun değilim mi9t pro dan geçtim ekran olsun kamera olsun 9t pro daha güzel çekiyor.9t pro da oıs yoktu ama daha guzel çekim yapıyordu.hareket halinde foto çekmeye çalışıyorum diyor hareket ediyorsunuz duzgün çıkmaya bilir.hele ön kamera fazla ışıklı çekiyor sarımsı olarak.

Opel9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
5
aynen bende memnun değilim mi9t pro dan geçtim ekran olsun kamera olsun 9t pro daha güzel çekiyor.9t pro da oıs yoktu ama daha guzel çekim yapıyordu.hareket halinde foto çekmeye çalışıyorum diyor hareket ediyorsunuz duzgün çıkmaya bilir.hele ön kamera fazla ışıklı çekiyor sarımsı olarak.
Bende mi note 10 lite telefonumdan geçiş yaptım kamera dışında mi note 10 lite telefonumdan daha iyi ve güzel ama kamera konusunda ben mi note 10 lite'ı daha çok sevdim

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Ben özellikle gittim Teknosa'da farklı telefonlarla karşılaştırdım ve kamerası tahmin ettiğimden iyiydi diyebilirim. Tabi Teknosa oldukça ışıklı bir ortam bunun da etkisi olabilir. Bu telefon hız, hafiflik ve nispeten küçük gövdeye odaklanmış bir telefon, haliyle bir note 10 pro kamerası yok. Yalnız ön kamerası gerçekten kötü, ona katılıyorum.

Ön kamera ile çekeceğimde aşağıdaki Gcam sürümünü kullanıyorum ve çok farkediyor. Herhangi bir config yüklemenize degerek yok ben olduğu hali ile gcam'in ön kamerasını beğendim. Arka kamerada ise Gcam renk ve dinamik aralık olarak daha başarılı olsa da, detayları stock kamera kadar iyi değil ne yazık ki. Yani resmi büyüttüğümde detay çok da önemli değil diyorsanız arka kamera için de Gcam kullanabilirsiniz.

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
Link yanlış olmuş Doğrusu:

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
Arkadaşlar bugün telefonum geldi kullanmaya başladım güzel benim hoşuma gitti .
Süper macro çekmek nasıl oluyor bunda o moda alınca kamera odaklama yapmıyor gibi ama diğer kamera ön olsun arka kamerası olsun bence süper

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Super macroda zaten odaklama pek yapmaz yapması için iyice yakınlaşması lazım nesneye

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
Super macroda zaten odaklama pek yapmaz yapması için iyice yakınlaşması lazım nesneye
Eyvallah sağolasın dediğin gibiymis cahillik başa bela 😅
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde bu telefonun sim kart taktığı mız yerde bir delik var o nedir? Yanlışlıkla sim yuvasını çıkarmak için oraya soktum aparatı:((

@hmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 lite 5g n
Konular
1
Ben Süper macro çekimine bayıldım
Ayrıca selfie kamerası da müthiş dün arkadastaki iPhone 13 pro Max le denedik selfie çekimini bariz renklerde çok önde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt