Haber Xiaomi 100W Hızlı Şarj teknolojisini ortaya koydu, 4000mAh pil sadece 17 dakikada şarj oldu!

Çinli firmaların batı devlerini açıkça kopyaladığı günler geride kaldı. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, Huawei ve Xiaomi gibi Çin'den gelen şirketler, telefonunuzun içinde günümüzün birçok yeniliklerine öncülük etti. Ve bu eğilim öngörülebilir bir gelecek için devam edecek gibi görünüyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi , akıllı telefonlar için 100W hızlı şarjı başarıyla test ettiğini açıkça ortaya koydu . Xiaomi Başkanı ve kurucusu Lin Bin, bu haberi birkaç saat önce bir Weibo postası aracılığıyla açıkladı. Gönderide, şirketin mühendislerinin şaşırtıcı bir şekilde 100W'lık hızlı bir şarj elde edebildiklerini ve bu sayede 4000 mAh'lık bir pili sadece 17 dakikada yüzde 0 ila 100 arasında şarj ettiğini gösterdi! Bu , şu anda bir akıllı telefon için piyasada mevcut olan en hızlı şarj teknolojisi olan OPPO'dan SuperVOOC'dan neredeyse iki kat daha hızlı .

Şirket, OPPO’nun SuperVOOC’nın sergilenen Xiaomi modelinin tamamen şarj olması durumunda yalnızca% 65’e kadar doldurabildiğini gösterecek kadar kibardı bile. Bu arada, Xiaomi'nin 100W şarj teknolojisi paylaşılan resimde görüldüğü kadarı ile Süper Şarj Turbo olarak adlandırılıyor .

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kaynak :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Eğer bu teknoloji hayatımıza girerse şahsen pil miktarını düşünmem. Pil bittiğinde 10dk şarj ederiz olur biter

qwake17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
28
Videosunu isteyen linkten izleyebilir.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Isınma ve batarya ölme sorununu nasıl çözecekler merak ediyorum piller aşırı hızlı şarj olmaya meilli değiller ki çok çabuk piller ölür çok çabuk aşınır.30 dk altına inmemeli bence.30-60 dk arası gayet iyidir.

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
Isınma ve batarya ölme sorununu nasıl çözecekler merak ediyorum piller aşırı hızlı şarj olmaya meilli değiller ki çok çabuk piller ölür çok çabuk aşınır.30 dk altına inmemeli bence.30-60 dk arası gayet iyidir.
Adamlar böyle bişey yaptıysa elbette sizin dediğiniz sorunları hesaba katmışlardır.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
En az dert ettiğim konulardan biridir aslında pil şarjı,pil süresi vb. Bazen diğer kullanıcılara şaşıyorum neden bu kadar dert ettiklerine.. Bulunduğunuz yerde elektirik yoksa power bank var. benim evde ve iş yerinde ayrı ayrı şarjerim, arabamda çakmaklıktan hızlı şarj yapabilen adaptör ve kablom var. Her durumda şarj edebiliyorum neticede..

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
En az dert ettiğim konulardan biridir aslında pil şarjı,pil süresi vb. Bazen diğer kullanıcılara şaşıyorum neden bu kadar dert ettiklerine.. Bulunduğunuz yerde elektirik yoksa power bank var. benim evde ve iş yerinde ayrı ayrı şarjerim, arabamda çakmaklıktan hızlı şarj yapabilen adaptör ve kablom var. Her durumda şarj edebiliyorum neticede..
Herkes sizinle aynı yaşam tarzına sahip değil.

Üst Alt