Yardım Xiami redmi note 10 pro cihaz askıda kaldı

etherniumy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
selam öncelikle cihazımı kaçak olarak aldım. cihazıma miui 14.0.2 güncellemesi düştüğü gün yapmıştım ve sıkıntısız çalışıyordu ancak bu hafta şarjım çok hızlı bitmeye ve pek çok uygulamada hatalar vermeye başladı. Bende eski güncellemeye geçmek için mi flash aracılığıyla 14.0.1 güncellemesi attım fakat miflash yükleme ekranında clean all seçeneği yerine clean all and lock seçeneği seçili kalmış ve cihazım şu an bootloader kilidini aktif etti ve yazılım yüklememe izin vermiyor. Cihaz recovery ekranında kalıyor, fastboot ekranına erişebiliyorum ama yazılım almıyor hiçbir şekilde. Yardımcı olursanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bootloader kilidini açtığınız hesap size aitse ve kilit açma işleminden sonra hiç çıkış yapmadıysanız mi flash unlock ile kilit açmayı deneyin. Aksi durumda yetkili hesap ile işlem yapılması gerekecek..

etherniumy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bootloader kilidini açtığınız hesap size aitse ve kilit açma işleminden sonra hiç çıkış yapmadıysanız mi flash unlock ile kilit açmayı deneyin. Aksi durumda yetkili hesap ile işlem yapılması gerekecek..
hocam cihaz bana direnç değiştirme yoluyla imei atılarak geldi yani bu işlem için bootloader açılmış mıdır açılmamış mıdır bilmiyorum fakat yetkili hesap ile işlem dediğiniz ne oluyor açıklarsanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam cihaz bana direnç değiştirme yoluyla imei atılarak geldi yani bu işlem için bootloader açılmış mıdır açılmamış mıdır bilmiyorum fakat yetkili hesap ile işlem dediğiniz ne oluyor açıklarsanız sevinirim
yetkili hesap masraf demek maliyet yüksek biraz. Uzak bağlantı ile destek veririz isterseniz..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca direnç değişimi olsaydı bootloader kapatsada açardı recovery ekranında kalmazdı değişmemiş

etherniumy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yetkili hesap masraf demek maliyet yüksek biraz. Uzak bağlantı ile destek veririz isterseniz..

ayrıca direnç değişimi olsaydı bootloader kapatsada açardı recovery ekranında kalmazdı değişmemiş
maliyeti ne kadar oluyor hocam bilgilendirir misiniz
hocam cihazı clean all and lock in yaptığım için kilitlemedi mi tam anlamadım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
burada mesele kilitlenmesi değil onu seçtiğiniz için kilitlendi ama açılmama sebebi o değil açılmama sebebi modem.. Bu cihaz atıyorum note 10 pro değilde poco x3 nfc olsaydı kilitlerdi ama yine açılırdı.. özel mesaj ile bilgi veriyorum..

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
selamünaleyküm hocam global redmi note 10 pro tkfmixm 14.0.1.0 olan cihazima bugün 14.0.4.0 guncellemesi geldi, ben bu guncellemeyi yapsam biliyorsunuz modem siliniyor , can yilmaz hocamin modemini fastboot modunda 14.0.1.0 yuklerken attim olmuştu , bu forum sitesinde sormuştum 14.0.2.0 icin de olur demislerdi. benim cihaza ilginçtir 14.0.2.0 beklerken bugun direkt 14.0.4.0 geldi. ayni modem bu guncellemeyi yaparsam bu guncellemede de sorunsuz çalışır mi acaba bilhassa can yilmaz hocam cevaplarsa? çünkü ona gore guncellemeyi yapacağım

yoksa telefona riske atmayayım , çünkü modem silindiği için eğer bu modem tam uymazsa bu sürüme , biliyorsunuz ya cihaz açılmıyor ya da açılıyor şebeke gelmiyor , hat çekmiyor

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hocam isterseniz aldığınız satıcıya ulaşın yardımcı olabilirler belki ama yardımcı olmazsalar H.kadioglu hocamıza guvenebilirsiniz işinin ehli bir hocamiz

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
selamünaleyküm hocam global redmi note 10 pro tkfmixm 14.0.1.0 olan cihazima bugün 14.0.4.0 guncellemesi geldi, ben bu guncellemeyi yapsam biliyorsunuz modem siliniyor , can yilmaz hocamin modemini fastboot modunda 14.0.1.0 yuklerken attim olmuştu , bu forum sitesinde sormuştum 14.0.2.0 icin de olur demislerdi. benim cihaza ilginçtir 14.0.2.0 beklerken bugun direkt 14.0.4.0 geldi. ayni modem bu guncellemeyi yaparsam bu guncellemede de sorunsuz çalışır mi acaba bilhassa can yilmaz hocam cevaplarsa? çünkü ona gore guncellemeyi yapacağım

yoksa telefona riske atmayayım , çünkü modem silindiği için eğer bu modem tam uymazsa bu sürüme , biliyorsunuz ya cihaz açılmıyor ya da açılıyor şebeke gelmiyor , hat çekmiyor
14.0.4 romunu görmediğim için öncesinde bir şey diyemem hocam. Kendi telefonuma bu güncelleme gelince test edebilirim ancak

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
hocam bana bu sabah geldi, okuduğuma göre şu 1-2 gün içinde butun cihazlara gelecekmiş . Can hocam rica etsem bugun yarin gelince yeni guncellemeyi indirip acaba sizin modem bu guncellemede de sorunsuz çalışıyor mu bi denermisiniz ona gore bizler de guncellemeyi yapalim

kameradaki gece modunda mor çekme vb de inşaallah gene sorunsuz çalışır

Üst Alt