Yardım Xaomi Mi Router 3G kurulum

oyunkolesi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oyun
Cihazım
mi router 3G
Konular
1
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. başlıkta yazan ürünü öve öve bitiremedikleri için çinden getirttim ve kullanmak istiyorum. ancak şöyle bir durum var tüm arayüz çince. Ne pc versiyonu tam stabil ne de mobil veriyosunu. Ya da ben beceremiyorum. Sorum şu bu üründen elinde olan var mı? varsa kurulumunu resimli olarak sırasıyla anlatabilir mi?

oyunkolesi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oyun
Cihazım
mi router 3G
Konular
1
eski bir firmware linki var. şu an ki versiyon çok daha yeni. stabil ve ingilizce olan bir firmware bilen duyan gören varsa önerilere açığım.

Oyla:

ossolak33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Solak
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. başlıkta yazan ürünü öve öve bitiremedikleri için çinden getirttim ve kullanmak istiyorum. ancak şöyle bir durum var tüm arayüz çince. Ne pc versiyonu tam stabil ne de mobil veriyosunu. Ya da ben beceremiyorum. Sorum şu bu üründen elinde olan var mı? varsa kurulumunu resimli olarak sırasıyla anlatabilir mi?
Hocam merhabalar aynı dertten ben de muzdaribim Murat Gamsız a güvenip bu cihazdan sipariş ettirdim kolayca frimware yükleneceği söylendi ama ne yazık ki bu doğru değil şu an bir youtube videosu dışında bulduğum başka bir şey yok kurulum uzun ve meşakatli. eğer başarabilirsem size de haver veririm verilen router 3 ile router 3g nin frimware leri uymadığından komple değiştirme yapmak gerekiyor

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

M.Bedirhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
eski bir firmware linki var. şu an ki versiyon çok daha yeni. stabil ve ingilizce olan bir firmware bilen duyan gören varsa önerilere açığım.
Merhaba;
Anlatımda 2.10.38 sürüm linki verilmiş.

Buradaki dosyayı indirip denemeniz mümkün mü?

Oyla:

kerem2018

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Samsung Note 10
Konular
0
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba hocam.

Xiaomi mi3 ac1200 router (Mır3) cihazım update yapmıyor. Dosyayı adres gösteriyorum ve update installing yazıyor ve öylece kalıyor. Bir çözümü var mı ?

Fabrika ayarlarına da döndürdüm ama değişen birşey olmadı. Teşekkürler şimdiden.
Maalesef cihazı kullanmıyorum hocam, bilgim yok.

Oyla:
Üst Alt