Yardım Xaomi güncelleme berbat

darkfish

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Xaomi 11 pro
Konular
1
xaomi redmi note 11 pro aldım sıfır telefon çok çok kasıyor ve WhatsApp ta görüntülü konuşma yapamıyorum resmen fotoğraf çekmişim de ona bakıyorum gibi yaptığım hareketi 1dakika sonra görüyorum ve durumlarda ki videoları izleyemiyorum fotoğraflar açılıyor ama videolar açılmıyor bu güncellemeden sonra oldu ve acilen düzeltilmesi gerekiyor son model bı telefonun bu kadar kötü olması içler acısı bir durum

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Hocam temiz kurulum deneyebilirsiniz yada uygun aosp romlara geçmeniz sizin için iyi olacaktır Xiaomi donanım olarak üst seviyede işler çıkartıyor maalesef yazılım konusunda son 2 MIUI sürümünde beklenenin altında kaldı şuan markayı ayakta tutan kişiler Hintli yazılımcı arkadaşlar

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
xaomi redmi note 11 pro aldım sıfır telefon çok çok kasıyor ve WhatsApp ta görüntülü konuşma yapamıyorum resmen fotoğraf çekmişim de ona bakıyorum gibi yaptığım hareketi 1dakika sonra görüyorum ve durumlarda ki videoları izleyemiyorum fotoğraflar açılıyor ama videolar açılmıyor bu güncellemeden sonra oldu ve acilen düzeltilmesi gerekiyor son model bı telefonun bu kadar kötü olması içler acısı bir durum
Hocam bilgilerinizi yedekleyip hard reset atıp deneyimlerinizi paylaşır mısınız? bendede sorun vardı hard reset sonrası geçti umarım sizde de geçer

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
hocam bu %30 yazılım %70 donanim sorunu
donanım zaten yetersiz bide miui arayuzunu kullaniyor bu yuzden aosp gecerseniz ancak duzelir

Üst Alt