Çözüldü xaomi cihaz kilitli hatası

sunaynn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sunay
Cihazım
xiaomi
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
xaomi s2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
bir kaç ay önce kardeşime 2. el olarak aldığımız xaomi s2 telefon aniden kapandı ve cihaz kilitli hatası verdi önceki sahibinin kim olduğunu bilmediğimiz için mi şifresinide bulamadık aldığımız telefoncu da hiç yardımcı olmadı telefon kilitli bir şekilde elimizde kaldı bir kaç telefoncuya da götürdük ama kimse yapamadı açıyorlar sonra bu şifre olmadığından tekrar kapanıyor telefon bu konu hakkında bir bilgisi olan ve yardım edebilecek birileri var mı ?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-01-11 at 22.14.25.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-11 at 22.14.25.jpeg
    130,3 KB · Görüntüleme: 7
  • WhatsApp Image 2022-01-11 at 22.14.22.jpeg
    WhatsApp Image 2022-01-11 at 22.14.22.jpeg
    161,5 KB · Görüntüleme: 5

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
bir kaç ay önce kardeşime 2. el olarak aldığımız xaomi s2 telefon aniden kapandı ve cihaz kilitli hatası verdi önceki sahibinin kim olduğunu bilmediğimiz için mi şifresinide bulamadık aldığımız telefoncu da hiç yardımcı olmadı telefon kilitli bir şekilde elimizde kaldı bir kaç telefoncuya da götürdük ama kimse yapamadı açıyorlar sonra bu şifre olmadığından tekrar kapanıyor telefon bu konu hakkında bir bilgisi olan ve yardım edebilecek birileri var mı ?
Cihazın boot kilidi açık ise aosp tabanlı rom kurarsanız sıkıntı çözülür ancak diğer türlü ücretli destek talebinde bulunmanız gerekmektedir

Oyla:
Üst Alt