Soru Xaiomi mi5s mi mi5 prime mı

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Beyler bu hafta sipariş vericem bu iki model arasındayım benim için stabillik şarj ve parmak izi iyi olsun şarjı günü çıkarsın mesajlaşırken donmasın yeter video falan çok izlerim parmak izide iyi olsun Mi 5s olarakda 32/4 gb düşünüyorum tavsiyeniz nedir

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
mi5 prime iyi olur bence 64 gb ileriye donuk

ozergul

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özer
Cihazım
redmi note 3
Konular
28
mi5 prime kullanıyorum.
ne zamandır mi5 i överim ederim çevremde 3 kişiye mi5 ve mi5s aldırdım. fakat artık övemiyorum telefonda 2 acı gerçekle karşılaştım.
telefon şuana kadar sadece 1 gün kapsız kullandım. ufak tefek yere düşmeler oldu ama öyle hiç birinde içim gitmedi en kötü halıya düşmüştür yani. telefonun arka camı ile gövdesi arasında boşluk oluşmuş. açılmış yani.
bir de telefonu aldığım ilk gün lineageos yükledim ve antutu testi yaptım sonuç efsane = 130binlerde. bugün hala aynı rom var, biraz kurcaladık ettik telefonu yeri geldi brick oldu ama yine de telefon telefondur yani. antutu sonucu = 95 bin.

sd820 işlemcili bir telefon bu sonucu veriyorsa ben daha da xiaomiye bulaşmam, bulaştırmam...

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
bence son zamanların en iyi cihazları arasında bu fiyata bu telefon daha ne olsun

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
mi5 prime kullanıyorum.
ne zamandır mi5 i överim ederim çevremde 3 kişiye mi5 ve mi5s aldırdım. fakat artık övemiyorum telefonda 2 acı gerçekle karşılaştım.
telefon şuana kadar sadece 1 gün kapsız kullandım. ufak tefek yere düşmeler oldu ama öyle hiç birinde içim gitmedi en kötü halıya düşmüştür yani. telefonun arka camı ile gövdesi arasında boşluk oluşmuş. açılmış yani.
bir de telefonu aldığım ilk gün lineageos yükledim ve antutu testi yaptım sonuç efsane = 130binlerde. bugün hala aynı rom var, biraz kurcaladık ettik telefonu yeri geldi brick oldu ama yine de telefon telefondur yani. antutu sonucu = 95 bin.

sd820 işlemcili bir telefon bu sonucu veriyorsa ben daha da xiaomiye bulaşmam, bulaştırmam...

Hocam Custom ROM da AnTuTu puanına göre kıyas yapmak yanlış bence sonuçta üreticinin cihaza yüklediği ROM ile Custom ROM da dağlar kadar fark var...

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
mi5 prime kullanıyorum.

AnTuTu sonuçları asla günlük kullanımı yansıtmaz. 64 GB cihazda RR romda cihaz soğukken performans modunda ve AKT Burnout SR4 profili 85k aldım fakat ne etkisi oldu diye sorarsanız koskoca bir hiç. Zerre kasma donma yok.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
AnTuTu sonuçları asla günlük kullanımı yansıtmaz. 64 GB cihazda RR romda cihaz soğukken performans modunda ve AKT Burnout SR4 profili 85k aldım fakat ne etkisi oldu diye sorarsanız koskoca bir hiç. Zerre kasma donma yok.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Mi Max 2'yi aldığımdan bu yana, Antutu testi yapmak aklımın ucundan bile geçmedi....Cihaz mükemmel çalışıyor mu? çalışıyor....Kasma, donma, takılma varmı? Yok, yağ gibi akıyor...Orta sınıf bir F/P Cihazı olarak bilinçli aldım mı? Kesinlikle....Ufak tefek Sorunları varmı? var...Ne gibi? Bildirim sorunları (en nefret ettiğim olay) hangi Yazılımda? EU falan filan....Kararlı Global ROM çıktı mı? çıktı....herhangi bir Sorun varmı? Yok....O zaman hiç Maceraya girmeyip, bu ROM'u kullanacaksın....yada yeni çıkanları deneyeceksin, ama mutlaka memnun olduğun ROM'un FULL Nandroid Backup'ını aldıktan sonra....Sevgilerimle

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Son düzenleme:

mehomin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
ZTE Axon 7
Konular
8
Mi 5s'deki bulanık arka beni prime'a sevk ediyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı aranızda?

ZTE A2017G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
Mi 5s'deki bulanık arka beni prime'a sevk ediyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı aranızda?

ZTE A2017G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2016 serisi Mi5S lerde o sorun var diye biliyorum.Cantara hocaya sordum cepporttan sattıklarının hepsi 2017 modeliymiş.Yani sorunsuz modeli.

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Hepsiburada dan sipariş vermeyi düşünüyorum sonuçta kurumsal bi firma prime modeli benimde aklıma yatkın Mi 5s lerde parmak izi sorunuda varmış sanırım

Üst Alt