Soru Xaiomi a2 Türkiye'ye ne zaman gelir ?

Resulkulacoglu06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
xaimi a1
Konular
3
Telefonu 3 haftadir bekliyorum yeni telefon alicam ama bu telefonun turkiye gelmesini bekliyorum acaba yetkililer ne zaman geleceğini yada kaç güne burada olucsgini tahmin edebilirmi ?

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bence 2 hafta içinde doğubankta bulabilirsin fiyat ne olur bilmem ama 1300 civarı spot faturalı garantili 1500 civarı olacağına inanıyorum ve güzel bir telefon olduğu kesin her konuda fiyatı,şekli,donanım iyi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar karışıklık olmasın. Mi 2a modeli 2013 yılında tanıtılan Xiaomi'nin ilk cihazlarından. Artık tedavülden kalktı diyebiliriz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi a2 ise henüz tanıtılmadı. Mi6x ile aynı donanım ve tasarıma sahip android one cihaz olması bekleniyor...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Resulkulacoglu06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
xaimi a1
Konular
3
Doğru diyorsun cantara bu bilgiyi bizimle paylastigin için teşekkürler hepsibirada GittiGidiyor gibi sitelere gelmesi yada buraya gelmesg yaklaşık ne kadar sürer.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

Salih_Arda

Xiaomi Sever
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
A2 gelmesi için öncelikle tanıtlaması lazım hocam :)
Üstadım saf Android ile gelirse almak için iki kere düşünmek lazım. Saf Android çok seviyorum ama miui arayüz ile arasında seçenek imkanım varsa a2 kalsın derim :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
A2 gelmesi için öncelikle tanıtlaması lazım hocam :)

Çok Saygı Değer Cantara Bey Bilirisiniz Siz ve Bir Kaç Arkadaşıma Olan Hayranlığımı. Şimdi Yeni Bir Konu Açamadım. Telefon Numarası Onayı Olmadığı İçim. Kullandığım Numara Çok Özel Bir Numara Olduğu İçin Kayıt ETmem Mevzuatlar Gereği Yasak. Neyse Yeni Konu Açamadığım İçin Burdan Yazmam Zorunlu OLdu.

Şimdi Saygı Değer Cantara Hocam. Geçen Hafta Bir Arkadaşıma Sizinde Desteğiniz Olan Cepporttan Bir Alışveriş Gerçekelşetirdim. Xiaomi Markalı Mi A1 Modelini Aldı Kendisi Benim Tavsiyelerimin Üzerine. Bende Bir Adet Satın Alacağım Aynı Cihazdan. Hediye Amaçlı. Neyse Arkadaşın Cihazı Geldi. Sıfır Kapalı Kutu Şeklinde. Açtı Kurulumunu Yaptık. Orasını Burasını İncelerken Bana Dedi ki Sanki Bu Telefon Tamir Görmüş. Nerden Çıkardın Dedim. Alt Tarafı Vidalarında Oynama Var Dedi. Bakayım Dedim. Ve Baktım ki Simsitah Olan Vidalara Sanki Tornavida Girmiş Gibi Vidanın İç Kısımları Gümüş Renginde İdi. Ben Tam Anlamadığım İçin İşin Teknik Bilirkişileri İnceledi.O Satın Alan Arkadaşım Kendi Kurumunda Teknik Bilirkişilerle Görüştü Cihazı İnceletti ve Cihazın Vidaları Daha Önce Açılmış Teşhisi Koydular...

Şimdi Aklımdaki Soru Şu. Cepport İade Cihaz Yada Tamir Görmüş Cihazmı Satıyor. Şimdi Bende Alacağım ve Pinpirikli Bir Alıcıyım. Şimdi Bugün Yarın Sipariş Versem Benimde Başıma Böyle Birşey Gelir mi?

Çok Saygı Değer @cantara Hocam Bu Konuya Bir Açıklık Getirirseniz Sevinirim...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi 6x tanıtıldı ya hocam bide A2 şeklinde mi tanıtacaklar

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam 5x ve A1'de ayrı ayrı tanıtım yapılmıştı. Şu anda 6x tanıtıldı ve A2 tanıtımı bekleniyor. Xiaomi büyük bir sürpriz yapmazsa yine aynı şekilde olacaktır :)

Çok Saygı Değer Cantara Bey Bilirisiniz Siz ve Bir Kaç Arkadaşıma Olan Hayranlığımı. Şimdi Yeni Bir Konu Açamadım. Telefon Numarası Onayı Olmadığı İçim. Kullandığım Numara Çok Özel Bir Numara Olduğu İçin Kayıt ETmem Mevzuatlar Gereği Yasak. Neyse Yeni Konu Açamadığım İçin Burdan Yazmam Zorunlu OLdu.

Şimdi Saygı Değer Cantara Hocam. Geçen Hafta Bir Arkadaşıma Sizinde Desteğiniz Olan Cepporttan Bir Alışveriş Gerçekelşetirdim. Xiaomi Markalı Mi A1 Modelini Aldı Kendisi Benim Tavsiyelerimin Üzerine. Bende Bir Adet Satın Alacağım Aynı Cihazdan. Hediye Amaçlı. Neyse Arkadaşın Cihazı Geldi. Sıfır Kapalı Kutu Şeklinde. Açtı Kurulumunu Yaptık. Orasını Burasını İncelerken Bana Dedi ki Sanki Bu Telefon Tamir Görmüş. Nerden Çıkardın Dedim. Alt Tarafı Vidalarında Oynama Var Dedi. Bakayım Dedim. Ve Baktım ki Simsitah Olan Vidalara Sanki Tornavida Girmiş Gibi Vidanın İç Kısımları Gümüş Renginde İdi. Ben Tam Anlamadığım İçin İşin Teknik Bilirkişileri İnceledi.O Satın Alan Arkadaşım Kendi Kurumunda Teknik Bilirkişilerle Görüştü Cihazı İnceletti ve Cihazın Vidaları Daha Önce Açılmış Teşhisi Koydular...

Şimdi Aklımdaki Soru Şu. Cepport İade Cihaz Yada Tamir Görmüş Cihazmı Satıyor. Şimdi Bende Alacağım ve Pinpirikli Bir Alıcıyım. Şimdi Bugün Yarın Sipariş Versem Benimde Başıma Böyle Birşey Gelir mi?

Çok Saygı Değer @cantara Hocam Bu Konuya Bir Açıklık Getirirseniz Sevinirim...

Hocam iade gelen veya tamir gören cihazlar bildiğim kadarı ile yedek parça olarak ayrılıyor, tekrar satılmıyor. Eğer böyle bir durum varsa arkadaşınız inceleme için hemen göndersin değişim veya iadesini gerçekleştirsinler hemen...

Oyla:

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Hocam 5x ve A1'de ayrı ayrı tanıtım yapılmıştı. Şu anda 6x tanıtıldı ve A2 tanıtımı bekleniyor. Xiaomi büyük bir sürpriz yapmazsa yine aynı şekilde olacaktır :)

Hocam iade gelen veya tamir gören cihazlar bildiğim kadarı ile yedek parça olarak ayrılıyor, tekrar satılmıyor. Eğer böyle bir durum varsa arkadaşınız inceleme için hemen göndersin değişim veya iadesini gerçekleştirsinler hemen...

Ben Cepporttan Hiç Alışveriş Yapmadım. Ben Burda Cepport'a Değil MiuiTürkiye ve CANTARA İsmine Olan Güvenimden Ötürü Alışverişimi Hiç Sıkılmadan Çekinmeden Yapıyorum.

Bu Arada Sayın Hocam Bu Cepportta Takas Seçeneği Varmış. O Konu Hakkında da Biraz Bilgilendirme Yapma Şansınız Varmı Acaba...

Oyla:
Üst Alt