Soru X6 pro alınır mı?

RamazaLYNX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Şuanlık iPhone
Konular
1
Beyler merhaba şimdi elimde Samsung s20 vardı arıza çıkardı tamiri de biraz pahalı tutuyordu zaten şarjı falanda gitmiyordu pen neyse iphone 8 çöpüne düştüm telefon full orijinal ama çöp neyse poco x6 pro almak istiyorum alınırmı uzun kullanan kişiler yardımcı olabilir mi artık bıktım iphone 8 den

gnydnyunus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Note 10 pro
Konular
9
Dostum geçmiş olsun, ı phone 8 adamı kör eder :)). Ben x6 pro ile x6 arasında kaldım ve x6 aldım. Sebebi qualcom kullanması. Bence yeterli bir işlemci lol oynuyorum deli gibi günde 4-6 maç arası. Kasma donma yaşamadım lakin olduğum konum 37 derece bazen kasma oluşuyor sıcaklığa bağlı. Sıcak olmayan ortamda mükemmel. Sıcak ortamda normal günlük hayatta asla sıkıntı çıkarmıyor ısınsa dahi şarjı su gibi gitmiyor. Ben çok sevdim, biliyorsunuzdur belki redmi 13 pro 5g ile aynı cihaz sadece kamerada farklılık var onum fiyatı 24-25 x6 nın fiyatı 15-16 arası. Ben x6 proyu mediatek yüzünden tercih etmedim. Ve x6 12 gb ram 256gb rom ile geliyor. Pro sürümünde 12 opsiyonu pahalı. Mediatek stabil bir işlemci değil. Rom vs konusunda qualcomm çok daha mantıklı ve güvenilir. Mediatek performans olarak kağıt üstünde ikinkst daha performanslı lakin stabilite konusunda qualcom daha iyi. Kamera farkıda yok pro model ile arasında. Ben qualcom kullandım hep o yüzden x6 tercih ettim memnunum da. Yazılımsal olarak bi kaç hata da olsa memnunum. Bu yazım size yardımcı olur inşallah sorunuz olursa en kısa zamanda cevaplarım.

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
22
Beyler merhaba şimdi elimde Samsung s20 vardı arıza çıkardı tamiri de biraz pahalı tutuyordu zaten şarjı falanda gitmiyordu pen neyse iphone 8 çöpüne düştüm telefon full orijinal ama çöp neyse poco x6 pro almak istiyorum alınırmı uzun kullanan kişiler yardımcı olabilir mi artık bıktım iphone 8 den
Yani güzel telefon işlemci güzel kasma donma yok ama hızlı bir şekilde fazla ısınıyor ;( ben açıkçası biraz pişman oldum gerek yokmuş dedim içimden (Redmi note 12 pro 5g den geçmiştim) Onun dışında çok performans lazımsa yanına bide güzel bı soğutucu alın yoksa ısınması sizi baya bı rahatsız edebilir.

Üst Alt