Yardım X3 pro imeil yaptırdıktan sonra sarj olmuyor

Emmnnsnns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin koca
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.5
Telefon Modeli
X3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba x3 pro cihazıma imeil islemini yaptırdım telefonu aldiktan sonra 2 kere sarj oldu sıkıntı yoktu şimdi saeji takıyorum hic görmüyor sarj olmuyor yani neden olur bilen varmı

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Merhaba x3 pro cihazıma imeil islemini yaptırdım telefonu aldiktan sonra 2 kere sarj oldu sıkıntı yoktu şimdi saeji takıyorum hic görmüyor sarj olmuyor yani neden olur bilen varmı

IMEI işlemleri ile ilgisi yok ki bu durumun, şarj aleti,kablo değişikliği yapin

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei işlemi direnç değişimi ile yapıldığı için donanımsal bir sorun olabilir. ilk önce şarj aletinin sağlam olduğuna başka telefonda emin olun yada başka şarj cihazı deneyin. düzelmez ise işlem yapan yere götürün kontrol etsinler..

Oyla:

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Bir lckdora atasözü derki;
Hiç bir cihaza direnç ile müdahale ettirmeyin.

Oyla:

Emmnnsnns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin koca
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Nasıl yapılacak ozmn hatti görmüyordu
ucuz etin yahnisi kara olur derler:) ben iphone dışında asla yurtdışı cihaz almam alsam dahi pasaportuma parasını verir kayıt ederim öte ki türlü geçici kayıttır veya direnç değişimidir benim için boşa uğraş en azından yurtiçi alınmalı veya yurtdışı alınsa da pasaporta kayıt edilmeli gerçi bu ülke de ne yapsan boş...

Oyla:

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Kullanıcı forum kullanıcılarımız için uygun olmayan davranış sergilemesinden dolayı forumdan uzaklaştılmıştır.
Nasıl yapılacak ozmn hatti görmüyordu
Şöyle söyleyim abimde mi 11 lite 5g ne telefon vardı. IMEI atılıyor diye kandırmışlar. Ki atılmıyor yazılım ile. Tek çözüm yolu direnç. Ve direnç ile müdahale ettirmemek için enayinin birine dolap uygulamasından sattık. Abime yurt dışı poco x3 nfc aldık. Ve yazılımla IMEI yaptık. Yazılımla IMEI atılan telefon tercih edin. Direnç ile atılan cihaz illa ki çöp olacaktır

Oyla:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Şöyle söyleyim abimde mi 11 lite 5g ne telefon vardı. IMEI atılıyor diye kandırmışlar. Ki atılmıyor yazılım ile. Tek çözüm yolu direnç. Ve direnç ile müdahale ettirmemek için enayinin birine dolap uygulamasından sattık. Abime yurt dışı poco x3 nfc aldık. Ve yazılımla IMEI yaptık. Yazılımla IMEI atılan telefon tercih edin. Direnç ile atılan cihaz illa ki çöp olacaktır
Bravo bir de büyük bir marifetmiş gibi "enayinin birine sattık" diyosunuz. Yazık, çok yazık..

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
üslubunuza ve düşüncelerinize dikkat edin bence o "Enayi" diye bahsettiğiniz şahısın yerinde siz olunca bırakın devleti ülkeyi ayağa kaldırırsınız yok dolandırıldım da öyle böyle oldu diye burası bir paylaşım yardımlaşma grubudur yıllardır saygı çerçevesinde ve aileymiş gibi herkes rahat bir şekilde üyeliğini devam ettirir bu forumda. Ama sizin sözleriniz insanlık dışı bu yaptığınız kul hakkı olmasına rağmen alay edici bir şekilde burda beyan etmeniz hiç hoş değil.Eminim ki yaşınız küçüktür ki önemli olan yaşanılan yıl değil akıl yaşıdır bu forumda 17 18 yaşında olup olgun davranan insanlarda var 30 40 yaşında olup aile terbiyesi almamış ona buna sallayan argo kelime kullanan insanlarda var Size Allahtan akıl ve sükunet diliyorum iyi forumlar...

Oyla:
Üst Alt