Soru X3 NFC için 33w şarj aleti

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Arkadaşlar X3 NFC için 33w orjinal şarj aleti almak istiyorum. Mi nin kendi sitesinde 195 TL. Hepsiburada da 70tl var ancak X3 NFC için yazmiyor. Herkes orjinal ürün olduğunu doğrulamış ancak hep farkli modeller için almışlar. Aşağıya link bırakıyorum rica etsem bu şarj cihazını x3 NFC için kullanabilir miyim yardımcı olur musunuz ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Misantropisk, Tavsiyem 10-12-15-18W şarj aleti kullanın + olarak sahibinden sitesinde ekranı kırık,ana kartı arızalı ilanları bulup onlardan alın şarj aletini hele ki garantili cihaz ise hiç kaçırmayın derim...

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
33w modellerin hepsinin model numarası aynı. Herhangi bir sorun olmaz puanı yüksek satıcıdan alabilirsin.

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Misantropisk, Tavsiyem 10-12-15-18W şarj aleti kullanın + olarak sahibinden sitesinde ekranı kırık,ana kartı arızalı ilanları bulup onlardan alın şarj aletini hele ki garantili cihaz ise hiç kaçırmayın derim...

Hocam gösterdiğim linkteki için yapılan tüm yorumlar olumlu. Ayrıca kafamı karıştırdıniz biraz:D neden arızalı kırık şarj aleti alayım ki onu anlamadım hahaha. Son olarak 18 w onermenizdeki sebep nedir hocam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

33w modellerin hepsinin model numarası aynı. Herhangi bir sorun olmaz puanı yüksek satıcıdan alabilirsin.

Evet attığım link baya güvenilir gözüküyor. Aklımı karıştıran tek nokta X3 şarjı kutudan şekli farklı ve giriş renkleri turuncu çıkıyor o yüzden kafam karıştı teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Misantropisk, Orijinal arıyorsunuz ya o yüzden dedim arızalı/garantili cihaz bulun diye yoksa çalışan cihazın şarj aletini kim satar haha--

33w şarj cihazı çok ısıtıyor ve ısı zararlı uzun vadede ama tercih sizin benim ki sadece tavsiye...

Esmer33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
Pocox3nfc
Konular
0
33 wat lık şarj cihazı orjinal kablo olmazsa şarj çihazı gücü 16-17-18 wat seviyesine düşürüyor ve ısınma olmuyor... Ben bu şekil kullanıyorum.... Sorun yok... Tam güç 33wat şarj cihazı kandırıyor... Pil daha çabuk bitiyor... Yarım güçte şarj ederseniz daha uzun süre gidiyor pil....

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
33 wat lık şarj cihazı orjinal kablo olmazsa şarj çihazı gücü 16-17-18 wat seviyesine düşürüyor ve ısınma olmuyor... Ben bu şekil kullanıyorum.... Sorun yok... Tam güç 33wat şarj cihazı kandırıyor... Pil daha çabuk bitiyor... Yarım güçte şarj ederseniz daha uzun süre gidiyor pil....
18w mı öneriyorsunuz hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Misantropisk, Orijinal arıyorsunuz ya o yüzden dedim arızalı/garantili cihaz bulun diye yoksa çalışan cihazın şarj aletini kim satar haha--

33w şarj cihazı çok ısıtıyor ve ısı zararlı uzun vadede ama tercih sizin benim ki sadece tavsiye...
Yani 18w kullanmamı öneriyorsunuz öylemi ?

Üst Alt