Gcam X3 Gcam Önerisi

ahmetc.471

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8
Konular
2
Şimdi arama butonu kullan diyen yöneticiler gelir ama konularda herkes yorumda boş yapıyor adam gibi çıkıp da şöyle artısı şöyle eksi yani var diye açıklayan yok neyse konuya gelirsek gcam lazim mümkünse 7.3 serisi olsun suan bi gcam var ama stock kameradan daha az detayli çekiyor yani detaylar cok az

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
Tavrınız gerçekten rezalet. Geçtim ve forumdaki GCam konuları arasında araştırma yaptım. X3 NFC için açılan GCam konularına da diğer telefonlar için açılanlara da baktım ve öyle "BOŞ" mesajlarla dolu bir konu göremedim. Genel olarak xml dosyaları ile birlikte uygun sürümler önerilmiş.

Bir konu açmadan önce düzgünce bir araştırmayı deneyin, bulamazsanız tavrınızı değiştirin düzgün bir dil ile sorun sorunuzu.

"Gcam Parrot 8.2" gayet stabil çalışıyor ve uygun bir xml dosyası ile istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Deneyip hangisi en iyisi karar verebilirsiniz.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Poco X3 NFC için iyi denilen hiçbir GCAm iyi değil. Bunu net şekilde söylüyorum. AOSP kullandığım dönemde yabancı forumlar, telegram grupları vs ile hepsini biraz biraz denedim. Miui kamera uygulaması gerçekten büyük nimet. Ayrıca üslup biraz kaba olmuş sonuçta herkes işini yapmaya çalışıyor

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
Poco X3 NFC için iyi denilen hiçbir GCAm iyi değil. Bunu net şekilde söylüyorum. AOSP kullandığım dönemde yabancı forumlar, telegram grupları vs ile hepsini biraz biraz denedim. Miui kamera uygulaması gerçekten büyük nimet. Ayrıca üslup biraz kaba olmuş sonuçta herkes işini yapmaya çalışıyor
Katılıyorum NFC için selfie kamerası dışında GCam kullanımını önermiyorum. Selfie kamerasında daha detaylı ve renkleri doğru orijinaline daha yakın bir görüntü sunuyor.

Üst Alt