Sohbet www.miturkiye.com.tr sitesi dolandırıcılığı

adem atik

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Bu siteden 259 TL'ye 33w hızlı şarj aleti satın aldık. Sonrasında şikayetvar'daki şikayetleri görerek sitenin sahte olduğunu anladım. Bir sürü şikayet var ve neredeyse hepsi 3 hafta içinde yapılmış. Bu site dolandırıcı mıdır ?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Zamanında dedik zten bazı arkadaşlarada bunun gibi benzer mi sitesi vardı batarya almaya yöneldiler uyardık sahte diye.Buda öyle resmi mi olmadığından sahte ürün satma ihtimali çok yüksek tek orijinal adaptörü mağazasından yada yd cihaz satanlardan alabilirsiniz.Ve kayıtlı adresine baktığımda Bağlarbaşı Mah. 2. Menekşe Sok. No:4-6 İç Kapı No:3 Osmangazi Bursa çıkıyor bende Bursa da yaşayan biri olarak Bağlarbaşın da yani sokak arasında resmi mi dükkanı ne arasın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Al buda satıcının adı soyadı
T.C. Kimlik No ************
Vergi Kimlik No 1510550435
Unvan YUSUF İSLAM BAYAZIT
Vergi Dairesi OSMANGAZİ VERGİ DAİRESİ
Faaliyet Durumu FAAL

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusufsaracen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
R. NOTE 10 PRO
Konular
1
Zamanında dedik zten bazı arkadaşlarada bunun gibi benzer mi sitesi vardı batarya almaya yöneldiler uyardık sahte diye.Buda öyle resmi mi olmadığından sahte ürün satma ihtimali çok yüksek tek orijinal adaptörü mağazasından yada yd cihaz satanlardan alabilirsiniz.Ve kayıtlı adresine baktığımda Bağlarbaşı Mah. 2. Menekşe Sok. No:4-6 İç Kapı No:3 Osmangazi Bursa çıkıyor bende Bursa da yaşayan biri olarak Bağlarbaşın da yani sokak arasında resmi mi dükkanı ne arasın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Al buda satıcının adı soyadı
T.C. Kimlik No 2626943****
Vergi Kimlik No 151055****
Unvan YUS** İSL** BAYAZ**
Vergi Dairesi OSM**GA** VER** DAİRE**
Faaliyet Durumu FA**
hocam isteerseniz bilgileri perdeli olarak paylaşınız aksi halde bi şikayet durumunda hakkınızda kişisel bilgi hırsızlığından yargı süreci başlatılabilir.

Son düzenleme:

utkubrs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Redmi S2
Konular
14
Bir kaç ay önce bende ilgili siteyi resmi zannedip alışveriş yaptım sonrasında WhatsApp destek hattına yazarak siparişimi iptal etmek istediğimi söyledim ve paramı iade aldım.

Whatsapp destek numarası: +90 850 308 9268

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
hocam isteerseniz bilgileri perdeli olarak paylaşınız aksi halde bi şikayet durumunda hakkınızda kişisel bilgi hırsızlığından yargı süreci başlatılabilir.
Hocam bilgiler yasal bilgiler herkes ulaşabilir yani ben yakını vs değilim devlete verdiği kimlik bilgileri

Üst Alt