Tema wsMix v1 - Hafif, sade ve renkli

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

• Kullandığım temalar üzerinde ufak tefek beğenmediğim kısımları düzenlerken kendi kendime; neden en sevdiklerimi birleştirmiyorum ki? Diye sorduktan sonra hazırlamaya başladığım derleme temalarımın ilkini paylaşıyorum.

wsMix v1

•Fun Pro temasından alıntılanmış Kontrol merkezi. (Temayı görmeme vesile olduğu için mevcetin hocama teşekkürler.)

• Color Os temasından alıntılanmış kilit ekranı ve duvar kağıdı.

Bunlar temanın başlıca yapı taşı olan iki tema. Bazı diğer ufak tefek eklemeler;

° Sistem uygulamalarına MIUI 12 uygulama simgeleri.
° MIUI 11 Açılış Animasyonu
° Tam ekran kontrollerinde ki yan taraflardan çekilen renkli geri gitme animasyonu.
° Yarı Şeffaf pop-up bildirim.
° Bazı yeni uygulama simgeleri.
° Ayarlar uygulamasında yeni simgeler.

Not;
Uyumsuzluk hatasını önemsemeyin kullandığım ufak bir ek sebebi ile o hatayı veriyor herhangi bir etkisi yok.

Bu seriyi hep birlikte devam ettirmek adına kullanmam için önerdiğiniz temaları yanıtlara yazarsanız bu temaları hep birlikte düzenlemiş oluruz!

İndirme Linki;

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

• Kullandığım temalar üzerinde ufak tefek beğenmediğim kısımları düzenlerken kendi kendime; neden en sevdiklerimi birleştirmiyorum ki? Diye sorduktan sonra hazırlamaya başladığım derleme temalarımın ilkini paylaşıyorum.

wsMix v1

•Fun Pro temasından alıntılanmış Kontrol merkezi. (Temayı görmeme vesile olduğu için mevcetin hocama teşekkürler.)

• Color Os temasından alıntılanmış kilit ekranı ve duvar kağıdı.

Bunlar temanın başlıca yapı taşı olan iki tema. Bazı diğer ufak tefek eklemeler;

° Sistem uygulamalarına MIUI 12 uygulama simgeleri.
° MIUI 11 Açılış Animasyonu
° Tam ekran kontrollerinde ki yan taraflardan çekilen renkli geri gitme animasyonu.
° Yarı Şeffaf pop-up bildirim.
° Bazı yeni uygulama simgeleri.
° Ayarlar uygulamasında yeni simgeler.

Not;
Uyumsuzluk hatasını önemsemeyin kullandığım ufak bir ek sebebi ile o hatayı veriyor herhangi bir etkisi yok.

Bu seriyi hep birlikte devam ettirmek adına kullanmam için önerdiğiniz temaları yanıtlara yazarsanız bu temaları hep birlikte düzenlemiş oluruz!

İndirme Linki;
Ellerinize Sağlık Güzel Tema

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Öncelikle paylaşım için teşekkürler ve derlemiş olduğunuz tema gayet güzel duruyor, test edeceğim hemen.
Ben MiUI 12/12.5/13 temalarını sürekli araştırıyor ve de deniyorum fakat işin sonunda hep " " adlı temaya geri dönüyorum. Sizinde bakmanızı öneririm.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Öncelikle paylaşım için teşekkürler ve derlemiş olduğunuz tema gayet güzel duruyor, test edeceğim hemen.
Ben MiUI 12/12.5/13 temalarını sürekli araştırıyor ve de deniyorum fakat işin sonunda hep " " adlı temaya geri dönüyorum. Sizinde bakmanızı öneririm.
Kontrol merkezinin renkleri çok iddialı geliyor gözüme. Bilmiyorum belki zevk meselesidir ancak gözüm hep daha yumuşak çizgiler arıyor nedense. Ama listeme ekledim bu temayı güzel gözüktüğü çok fazla yer var. Deneyeceğim en kısa zamanda.

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Kontrol merkezinin renkleri çok iddialı geliyor gözüme. Bilmiyorum belki zevk meselesidir ancak gözüm hep daha yumuşak çizgiler arıyor nedense. Ama listeme ekledim bu temayı güzel gözüktüğü çok fazla yer var. Deneyeceğim en kısa zamanda.

Yeni kontrol merkezini bir türlü sevemedim ve de kullanamadığım için ben pek takılmıyorum o kısma fakat gayet güzel temadır. Denemenizi öneririm tekrardan.
Sizin derlerdiğiniz temayı da denedim ve gayet güzel işçilik olmuş, emeğinize sağlık. Benim birkaç daha dokunuş yapmam gerekiyor sadece...
Umarım daha da böyle paylaşımlar görürüz sizden.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Yeni kontrol merkezini bir türlü sevemedim ve de kullanamadığım için ben pek takılmıyorum o kısma fakat gayet güzel temadır. Denemenizi öneririm tekrardan.
Sizin derlerdiğiniz temayı da denedim ve gayet güzel işçilik olmuş, emeğinize sağlık. Benim birkaç daha dokunuş yapmam gerekiyor sadece...
Umarım daha da böyle paylaşımlar görürüz sizden.

Görürsünüz hocam neden gormeyesiniz, sonrakilere daha detaya inicem bu biraz hafif olsun istedim.

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Güzel tema, paylaşım için teşekkürler.