Sohbet World Of Warcraft oynayan var mı?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Değerli arkadaşlar, 10 yıl boyunca bu oyunu oynuyordum ancak bir süre ara vermiştim. Şimdi yeniden başlayacağım, oyunu hali hazırda oynayan, başlamayı düşünen var mı diye sormak istedim. Oyun ücretli bir oyundur, o yüzden oynayan kişilerin yaş ortalaması yüksektir, açık dünya rp oyunudur. Oyunda tek oynayacağım, maksat muhabbet, kafa dağıtma, iyi zaman geçirme. Başlayacaksınız görevlerinizde yardımcı olabilirim. Aşağıdaki linkten inceleyip satın alınabilir, The War Within Base Edition sürümü alındığında Kasım ayında gelecek olan güncellemeyi almış oluyorsunuz, bunun içinde şu anda aktif olan DragonFlight sürümünü de içerir, ancak 1 aylık oyun süresi dahil değildir. Sormak istediğiniz birşey olursa bana yazabilirsiniz.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
warcraft frozen thone dota az buçuk eskiden oynardım bu oyun yıllık ücreti nedir ? bir ara başlayım dedim sonrası gelmedi çünkü ögrenebileceğim yardımcı olacak biri yoktu

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
warcraft frozen thone dota az buçuk eskiden oynardım bu oyun yıllık ücreti nedir ? bir ara başlayım dedim sonrası gelmedi çünkü ögrenebileceğim yardımcı olacak biri yoktu
1 yıllık 1,629.00 2,388.00
6 Aylık 819.00 1,194.00
3 Aylık 549.00 597.00
1 Aylık 199.00

Oyun içinde biriktirilen gold ile 1 aylık token alınabiliyor, 3 ay oynayıp biriken gold ile 2 aylık token alınıyor. Tokenler, şehir merkezlerindeki müzayedelerden satın alınabiliyor. 1 Token fiyatı 238K Gold. Ben yıllık alıyordum, 1 yılda biriken gold ile 6 ile 8 token alıyordum. Yani ortalama 1 yıl bedava oynuyorsunuz.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
1 yıllık 1,629.00 2,388.00
6 Aylık 819.00 1,194.00
3 Aylık 549.00 597.00
1 Aylık 199.00

Oyun içinde biriktirilen gold ile 1 aylık token alınabiliyor, 3 ay oynayıp biriken gold ile 2 aylık token alınıyor. Tokenler, şehir merkezlerindeki müzayedelerden satın alınabiliyor. 1 Token fiyatı 238K Gold. Ben yıllık alıyordum, 1 yılda biriken gold ile 6 ile 8 token alıyordum. Yani ortalama 1 yıl bedava oynuyorsunuz.
anladım pay to win mantığı varmı ? veya oyunda işte ne bileyim oyun içi 10 bin tl harcadım 1 yıldır oynayan biriyle 2 haftada aynı seviyeye gelebiliyor muyum
şu anda
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu videoyu izliyorum hemen hemen anlamadığım birşey yok 2003 yılından 2016 yılına kadar falan knight online oynadım şimdi bu oyunun hangi sürümünü alacağız hangi heroyu seçip geliştireceğim hangisi kolay olur onları düşünüyorum bu konuda öneriniz varmı ?

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım pay to win mantığı varmı ? veya oyunda işte ne bileyim oyun içi 10 bin tl harcadım 1 yıldır oynayan biriyle 2 haftada aynı seviyeye gelebiliyor muyum
Hayır, böyle bir mantığı yok. Tamamen emeğe dayalı bir oyun, parayla sadece binek vs alabiliyorsunuz ona da gerek yok kalmıyor, çünkü görevlerden, Dg' lerden ve Raid' lerden binek düşüyor.
şimdi bu oyunun hangi sürümünü alacağız hangi heroyu seçip geliştireceğim hangisi kolay olur onları düşünüyorum bu konuda öneriniz varmı ?
Şu anda yayınlanan güncelleme yukarıda verdiğim linkteki, o harita henüz açılmadı, Ekim yada Kasım gibi açılacak. O güncellemeyi alırsanız önceki paketleri almanıza gerek kalmıyor, önceki tüm paketler geliyor. Pet' leri olan karakterler başlangıç için işinizi görüyor, mob keserken petler tankladığı için hasar almadan hızlıca bitirebiliyorsunuz. Hunter (Okçu), Warlock (Karabüyücü) bunlar petleri olan karakterler. Oyuna girdiğinizde tüm karakterleri tek tek açıp, deneme yapabilirsiniz, kendinize en uygun karakteri ancak o şekilde bulabilirsiniz.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Hayır, böyle bir mantığı yok. Tamamen emeğe dayalı bir oyun, parayla sadece binek vs alabiliyorsunuz ona da gerek yok kalmıyor, çünkü görevlerden, Dg' lerden ve Raid' lerden binek düşüyor.

Şu anda yayınlanan güncelleme yukarıda verdiğim linkteki, o harita henüz açılmadı, Ekim yada Kasım gibi açılacak. O güncellemeyi alırsanız önceki paketleri almanıza gerek kalmıyor, önceki tüm paketler geliyor. Pet' leri olan karakterler başlangıç için işinizi görüyor, mob keserken petler tankladığı için hasar almadan hızlıca bitirebiliyorsunuz. Hunter (Okçu), Warlock (Karabüyücü) bunlar petleri olan karakterler. Oyuna girdiğinizde tüm karakterleri tek tek açıp, deneme yapabilirsiniz, kendinize en uygun karakteri ancak o şekilde bulabilirsiniz.
anladım yeni güncellemeyi bekleyim ve hunter bakayım biraz bilgi edineyim bir çok heroyu az buçuk hatırlıyorum biraz araştırayım sağolun

Üst Alt