Yardım Wipe Data sonrası L1 uçtu L3 oldu

• Konbuyu başlatan Silinen üye 107783
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 3K
S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar merhaba android sisteminin fazla şarj tüketmesi sebebiyle belki düzelir diye wipe Data yapıp cihazı sıfırladım. Sonrasında kurulum bitince bir baktım ki Widevine L1 olmuş bana L3. Allah Allah diyip tekrar wipe Data yaptım belki düzelir diye fakat düzelmedi.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bence cihaz yedeğinizi alıp bir format data yapın sonrada romu tekrar kurup bakın. Bir ihtimal sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Sıfırlama yaparken persist bölümüde seçiliydiyse yada persist bölümüde sıfırlandıysa geri dönüşü olmamak üzere gitmiş demektir. onun haricinde rom değişimlerde, veri / data temizliğinde sorun olmaması gerekir. resmi bir rom yüklediğinizde geri gelmesi gerekiyor.

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim anlamadığım zaten resmi rom yüklü. Sadece wipe data yaptım. Neden, nasıl gider anlamış değilim...

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırlama yaparken persist bölümüde seçiliydiyse yada persist bölümüde sıfırlandıysa geri dönüşü olmamak üzere gitmiş demektir. onun haricinde rom değişimlerde, veri / data temizliğinde sorun olmaması gerekir. resmi bir rom yüklediğinizde geri gelmesi gerekiyor.

Hiç öyle birşey yapmadım ama. Sadece wipe data.

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Arkadaşlar merhaba android sisteminin fazla şarj tüketmesi sebebiyle belki düzelir diye wipe Data yapıp cihazı sıfırladım. Sonrasında kurulum bitince bir baktım ki Widevine L1 olmuş bana L3. Allah Allah diyip tekrar wipe Data yaptım belki düzelir diye fakat düzelmedi.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Konu hakkında yeterince bilgim yok ama paylaşmak istedim. Artık sadece bootloader kilidini açmak bile cihazın Play Protect sertifikası alamamasına sebep oluyor. Google bu işi gitgide sıkı tutuyor. Bootloader kilidiniz açık mıydı?

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Konu hakkında yeterince bilgim yok ama paylaşmak istedim. Artık sadece bootloader kilidini açmak bile cihazın Play Protect sertifikası alamamasına sebep oluyor. Google bu işi gitgide sıkı tutuyor. Bootloader kilidiniz açık mıydı?

Hayır henüz açılmadı. Ayrıca Google Play'de sertifikalı gözüküyor. Aklımın almadığı şey wipe data ile L1 nasıl uçuyor.

Oyla:
Üst Alt