Yardım Wipe Data dan sonra yazılım atılmıyor

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
Merhaba Redmi Note 8 (2021) telefon kullanıyorum android 9 sürümü bir kurtarma yazılımı atarken miflash uygulamasında "clean all" butonunu işaretlemeyi unuttum ve açıldığında ise wipe data yaptım ve daha sonrasında telefon açılmadı yazılım veya twrp yükleyemiyorum.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba Redmi Note 8 (2021) telefon kullanıyorum android 9 sürümü bir kurtarma yazılımı atarken miflash uygulamasında "clean all" butonunu işaretlemeyi unuttum ve açıldığında ise wipe data yaptım ve daha sonrasında telefon açılmadı yazılım veya twrp yükleyemiyorum.
2021 unbrick box ile Veya yetkili hesap ile olur diye biliyorum hocam ücretli destek alın derim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

oemtimfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
Merhaba Redmi Note 8 (2021) telefon kullanıyorum android 9 sürümü bir kurtarma yazılımı atarken miflash uygulamasında "clean all" butonunu işaretlemeyi unuttum ve açıldığında ise wipe data yaptım ve daha sonrasında telefon açılmadı yazılım veya twrp yükleyemiyor.
Bilgisayardan Mi Flash Unlock açmış olduğum mi hesap bilgileri ile aç, telefonu fastboot mod al bootloader kilidini tekrar aç sonra Mi Flash dan yazılım tekrar at.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Bilgisayardan Mi Flash Unlock açmış olduğum mi hesap bilgileri ile aç, telefonu fastboot mod al bootloader kilidini tekrar aç sonra Mi Flash dan yazılım tekrar at.
Eskisi gibi değil artık hocam.
Önceden boot kilidi açtığın hesap ile kapatıp kapatıp açma olayı vardı artık her kapanışta başvuru ve onay istiyor ne yazık ki

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayardan Mi Flash Unlock açmış olduğum mi hesap bilgileri ile aç, telefonu fastboot mod al bootloader kilidini tekrar aç sonra Mi Flash dan yazılım te

Hocam yardımcı oldular teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilgisayardan Mi Flash Unlock açmış olduğum mi hesap bilgileri ile aç, telefonu fastboot mod al bootloader kilidini tekrar aç sonra Mi Flash dan yazılım te

Hocam yardımcı oldular teşekkürler.

Üst Alt