Uygulama WİNRAR - ZİP ile APK İçinden Dosya Çıkarma / Ekleme

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Çoğu Arkadaşımız Bu Yöntemi Bilmediği İçin REHBER Amaçlı Hazırlanmıştır. Kullanımı Kolay ve Basittir :)
Apk İçerisindeki Resim, XML vs.. Dosyalarını Dışarı Çıkarma Ve Geri Ekleme Veya Sitemizde Verilen Fixler Konularında Bu Yöntemi Yapmanız Önerilir.

Ben APK İçerisindeki Resim Dosyasını Çıkarıp, Düzenledikten Sonra Geri İçine Atmayı Göstereceğim.

" Anlatım Bana Ait ve Formumuza Özeldir. Başka Sitelerde Yayınlanmasına İzin Vermiyorum. "

APK İÇERİSİNDEN DOSYA ÇIKARMA :
Apk Dosyası Üzerinde Sağ Tıklayıp, Birlikte Aç Diyerek "Winrar / Zip" ile Açınız. Almak İstediğiniz Dosyayı Mouse SOL Tuşu ile Basılı Tutarak Masaüstüne Doğru Sürükleyin.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

APK İÇERİSİNE DOSYA ATMA:
Çıkardığınız Resim Dosyasında Gerekli Değişiklikleri Yaptıysanız, "APK" İçerisine Geri Atabilirsiniz.
Apk Dosyası Üzerinde Sağ Tıklayıp, Birlikte Aç Diyerek "Winrar / Zip" ile Açınız. Atmak İstediğiniz Dosyayı Mouse SOL Tuşu ile Basılı Tutarak "Winrar / Zip" İçerisine Sürükleyin ve Değişimi Onaylayın.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu yöntemin sadece resim yada ses dosyaları gibi içinde değişiklik yapılmayan, dosyanın komple değiştiği hallerde işe yaradığını hatırlatmak gerekir. Xml dosyalar gibi içerisinde değişiklik yapılması gereken durumlarda genelde Jbart, Apk Manager gibi uygulamalar ile decompile etmek gerekir.

Üst Alt