Yardım Windows 7 kurulumda kırmızı çizgi sorunu

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Konu dışı biliyorum ama başka forum sitesine kayıtlı değilim burdan sormak istedim. Bilgisayarımı formatlarken windows 10 vs. kurarken hiç sorun olmuyor ama Windows 7 kurmayı denedim ilk denememde kurulumu tamamladım en son yeniden başlatırken fotoğrafta gördüğün sorun oldu ve bilgisayar açılmadı arkadaşımdan Windows 10 alıp kurdum ve bilgisayarı düzelttim ama aklımda hala windows 7 kurmak var ve yine denedim başka bir siteden indirerek ve sonuç yine aynı oldu sorun bu sefer kurulumdan önce oldu bu sorunu bilen başına gelmiş başka kişi var mı ve de çözüm bulabilen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
32 mi 64 mü kurmaya çalışıyorsunuz önce ona bakın. Sisteminiz hangisini destekliyorsa onu kurun. Temiz imaj bulup kurmayı deneyin. Ortalıktaki çoğu imaj düzenlemelerden geçmiş. Donanımsal bir uyuşmazlık olabilir.

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
32 mi 64 mü kurmaya çalışıyorsunuz önce ona bakın. Sisteminiz hangisini destekliyorsa onu kurun. Temiz imaj bulup kurmayı deneyin. Ortalıktaki çoğu imaj düzenlemelerden geçmiş. Donanımsal bir uyuşmazlık olabilir.
64 bit kurmaya çalışıyorum bilgisayarım böyle. Önerebileceğiniz bir site var mı

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Ve Windows 7nin desteği yok eğer elinizdeki imaj güncel ise son güncellemeleri de kapsıyor olacaktır ve yüklemede engel olabilir. Ayrıca neden Windows 7?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

64 bit kurmaya çalışıyorum bilgisayarım böyle. Önerebileceğiniz bir site var mı

Ram boyutu 4 mü yoksa 4 den az mı veya fazla mı?

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Ve Windows 7nin desteği yok eğer elinizdeki imaj güncel ise son güncellemeleri de kapsıyor olacaktır ve yüklemede engel olabilir. Ayrıca neden Windows 7?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ram boyutu 4 mü yoksa 4 den az mı veya fazla mı?
Windows 7 kullanmayı seviyorum ram 2 gb ben Windows 10 kurarken 32 bit kurmayı denedim olmadı 64 oldu. bilsayarın 64 bit tabanlı işlamcisi var

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Windows 7 kullanmayı seviyorum ram 2 gb ben Windows 10 kurarken 32 bit kurmayı denedim olmadı 64 oldu. bilsayarın 64 bit tabanlı işlamcisi var

Hocam 64 bit kurmayı deneyin win 7 yi olması lazım

Üst Alt