Soru Windows 1909 Güncellersem Bootloader Kilidini Açabilir miyim?

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Herkese merhaba. Babamda Redmi Note 9S var. Bilgisayarımda Windows 10 1809 yüklü. 1909 güncellemesi gelmiş ve yüklemek zorundayım. Ve aklımda bir soru var. Eğer ben Windows 10'u 1909'a güncellersem ve bu telefonun Bootloader kilidini açarsam "press any key to shutdown" gibi bir sorun yaşar mıyım?

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Hocam press any key to shutdown neye göre oluyor bilmiyorum ama çözümü çok basit, diğer konuya mesaj atmışsınız zaten oradaki dosyayı çalıştırın düzeliyor. Bizzat denedim geçen gün. Bende Windows 10 1909 sürümü yüklü normalde hatasız çalışıyordu ama bu aralar bazen sıkıntı olmuyor bazen bu hatayı veriyor. Usb2 3 fark etmeden hepsinde verdi geçende, dosyayı çalıştırdım tekrar bağladım düzeldi.
Hocam ben sadece Bootloader kilidi açacağım. TWRP, custom ROM kurmayacağım. Elimde bir Mi 8 se var, ona rom kurmak için Windows 8.1 kuracağım pc'ye Şubat gibi.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam ben sadece Bootloader kilidi açacağım. TWRP, custom ROM kurmayacağım. Elimde bir Mi 8 se var, ona rom kurmak için Windows 8.1 kuracağım pc'ye Şubat gibi.
Sorun olursa dediğim dosyayı kullanın düzelir :)

Oyla:
Üst Alt