Bilgisayar Windows 11 Pro & Home | Rtm-2 | 22 H 2 | 22621.525 | 4 Farklı Kurulum

• Konbuyu başlatan iLK3R!
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 374

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Windows 11 Pro & Home | Rtm-2 | 22 H 2 | 22621.525 | 4 Farklı Kurulum
Tpm | Secure Boot | Ram | Bypass

Orijinal Sistem Netframework 3,5 etkin, Eski bileşenler etkin, Windows Recovery (WinRE.wim) bulunmaz herhangi bir ekleme çıkarma ve ayar içermez

Mod Sistem İsoda elle yükseltme dosyaları bulunmaz / Windows Recovery (WinRE.wim) bulunmaz / Gereksiz metro uygulamaları kaldırıldı / Defender aktif / Eski bileşenler aktif / Masaüstü simgeler aktif / Windows fotoğraf görüntüleyici ekli / UAC kapalı / Windows search devredışı / Onedrive devre dışı / Cortana devre dışı / Telemetryler kapatıldı gizlilik ayarları yapıldı / Sistem temizliği yapıldı / Gereksiz servisler kapatıldı / Sanal bellek kapalı / Uyku modu hazırda bekletme kapalı​

Lite Sistem Mod sistemde yapılanlara ilave olarak; Defender Antivirüs ve Smart Screen kaldırıldı

Extra Lite Sistem Mod sistemde yapılanlara ilave olarak; Defender Antivirüs, Smart Screen, Microsoft Mesajlaşma (MSMQ), Cortana, Media Player, Edge, İnternet Explorer kaldırıldı, bu sürümde tarayıcı bulunmaz

Yerel Kullanıcı Olarak Kurulum Yapma Adımları

Kurulumda sırasında sistem yeniden başladıktan sonra Ülke/ Bölge seçme ekranı geldiğinde Shift+F10 birlikte basın, cmd komut penceresi açılır, komut satırına oobe\bypassnro komutunu yazıp enterleyin, sistem restart yapıp yeniden başlayacak, kuruluma normal şekilde devam edin. internet bağlanma ekranı geldiğinde alt kısımda internet bağlantım yok seçeneğinin aktif olduğunu göreceksiniz, buna tıkladıktan sonra gelen ekranda sınırlı kuruluma devam et tıklayıp Yerel Kullanıcı olarak kuruluma devam edebilirsiniz.

İsteyen Microsoft hesabı ile de kurulum yapabilir.

CRC32: 9E5C6631 MD5: 06EA6E741EA6E9AEFF31E283A1B63103 SHA-1: A1C62EBC09566DD62A357E0AE608A3512EDA6C29
Deneyip test etmedim istek üzerine ekledim ayrıca oluşabilecek sorunlardan tamamen siz sorumlu olduğunuzu unutmayınız..!!

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
üstad win10 daki HP1018 yazıcı yazdırma hatası aynen win 11 de de devam ediyor. Home, Home Lite ve Mod denedim. Pro extra Lite da çözüm var mı? Onu kursam mı? Pc 8 gb ram 240 ssd var . İşlemci AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.10 GHz . genel olarak full performans açısından hangisi tavsiye edersiniz?

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
üstad win10 daki HP1018 yazıcı yazdırma hatası aynen win 11 de de devam ediyor. Home, Home Lite ve Mod denedim. Pro extra Lite da çözüm var mı? Onu kursam mı? Pc 8 gb ram 240 ssd var . İşlemci AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.10 GHz . genel olarak full performans açısından hangisi tavsiye edersiniz?
OFFİCE 2007 adobe kurmam gerekli onların da kurulabileceği hangi versiyon olsun

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Yazıcı hatası Windows güncellemelerinden kaynaklı, size uygun olan bi sürümü kurabilirsiniz. Program tercihi size kalmış herkes için farklı bir durum.

Üst Alt