Satıldı Windows 10 (Pro) Lisans Anahtarı

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Postta belirttiğim gibi 1 yıldır satış yapıyorum ve daha "kardeşim sen bunu sattın ama bu patladı ne yapıcaz?" diye bir geri dönüş almadım. Ayrıca aklınızda "bu keyler çalıntı mı acaba?" gibi bir soru varsa onu da cevaplamak isterim, tabii ki de çalıntı key değil. Daha önceden stoklanan keyler oluyor genelde.

Eyvallah hocam cevap yeterli oldu. Hali hazırda KMS ile crackli kullanıyorum sizden aldığımda bunu nasıl etkileştiririm?

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Biraz komik olacak ama home sürümü için lisans oluyor mu
Home single language'dan yükseltme için key var mı peki ?
Mesela şimdi benim notebook'ta home yüklü. KMS lisanslı... Windows yükleme yapmadan, Home lisans satın alıp key/anahtar girsek lisanslı olur mu ?

Peki "home" sürümü lisansı neden daha pahalı ? Onu da 10 TL'den verseniz olmaz mı ?
Home key 20TL, Home SL üzeriden PRO sürüme yükseltme için gerekli (ayrıca etkinleştirme yapan) key 15TL olarak belirlenmiştir. :)
Eyvallah hocam cevap yeterli oldu. Hali hazırda KMS ile crackli kullanıyorum sizden aldığımda bunu nasıl etkileştiririm?
Öncelikle KMS dosyalarını kaldırmanız lazım (sitelerinde tool olması lazım) daha sonra etkinleştirme yerine benim verdiğim keyi yazıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
İbrahim hocamdan bir adet windows 10 home aldim halamin bilgisayarina kurulum yapacagim. Guven konusunda kuskunuz olmasin. Buda benden bi referans olsun. Yes~~ Tesekkurler hocam :)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
İbrahim hocamdan bir adet windows 10 home aldim halamin bilgisayarina kurulum yapacagim. Guven konusunda kuskunuz olmasin. Buda benden bi referans olsun. Yes~~ Tesekkurler hocam :)
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle :) Ben teşekkür ederim.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Home olan pro 'dan neden pahalı? Bilmediğimden soruyorum, sakın yanlış anlaşılmasın. Hala Windows 7 kullanıyorum da.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Home olan pro 'dan neden pahalı? Bilmediğimden soruyorum, sakın yanlış anlaşılmasın. Hala Windows 7 kullanıyorum da.
Tamamen stokla alakalı, bir ürün piyasada ne kadar azsa o kadar pahalı olur. PRO sürümü Home sürümüne nazaran daha çok.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bu keyler Microsoftun orjinal keyleri bu yüzden keyler çalışıyor. Ama bir sor neden ucuz.:) Fabrikalardan sızdırılan keylerdir. Eğer keyleri dijital ortamdan sızdırıyorlarsa Microsoft o keyi başkasına satar ve alan kişi keyin daha önce kullanılmış olduğunu bildirirse o key kullanım dışı kalır. Mevzu bu yoksa 1299₺ lik ürün bu fiyata nasıl satılır.
Ama Microsoft bey de abartıyor 1299₺ ne arkadaş.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Bu keyler Microsoftun orjinal keyleri bu yüzden keyler çalışıyor. Ama bir sor neden ucuz.:) Fabrikalardan sızdırılan keylerdir. Eğer keyleri dijital ortamdan sızdırıyorlarsa Microsoft o keyi başkasına satar ve alan kişi keyin daha önce kullanılmış olduğunu bildirirse o key kullanım dışı kalır. Mevzu bu yoksa 1299₺ lik ürün bu fiyata nasıl satılır.
Ama Microsoft bey de abartıyor 1299₺ ne arkadaş.
Satış - Windows 10 Lisans Anahtarları (Home & Pro)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Forumda ve diğer platformlarda yapılan satışlarla birlikte stok tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederim. Konu kilitli kalacaktır. İlerleyen günlerde alacak arkadaşların stok sormasını rica ediyorum. İyi forumlar :)

Üst Alt