Satıldı Windows 10 (Pro) Lisans Anahtarı

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
ibrahimiyice oem lisans mı? Bir masaüstü Bir de dizüstü bilgisayarıma kurabilir miyim?

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Valla hem de ne güzel olur. Notebook 'lar için "home" lisans anahtarı olursa memnun oluruz.

Artık kullanıcıların çoğunluğu notebook'larında "home" sürümü kullanıyorlar.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38

erkanX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERKAN
Cihazım
mi 8 se
Konular
2
Güvenilir arkadaş telefonum çöktü karşılıksız yardımcı oldu elinden geleni yaptı sağolsun

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Microsoft bu keylerin güvenilir olmadığını bizleri yarı yolda bırakabileceğini ve satın almamamız gerektiğini satın aldıktan sonra oluşan olumsuzluklardan sorumlu olmayacaklarını belirtiyor. Sizin görüşleriniz nedir?

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Microsoft bu keylerin güvenilir olmadığını bizleri yarı yolda bırakabileceğini ve satın almamamız gerektiğini satın aldıktan sonra oluşan olumsuzluklardan sorumlu olmayacaklarını belirtiyor. Sizin görüşleriniz nedir?
Açıkçası ben ınternette ki kodu Cmd komutuyla aktifleştirdim. Sorun yaşamadım performans kaybı yok.
Yine de bana gereksiz geliyor. Bu kendi düşüncem

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Açıkçası ben ınternette ki kodu Cmd komutuyla aktifleştirdim. Sorun yaşamadım performans kaybı yok.
Yine de bana gereksiz geliyor. Bu kendi düşüncem
Ben hocam içinden çıkamayacağım bir sorunla karşılaştığımda Microsoft dan destek alıyorum, her türlü veri alış verişinde bulunuyorum, insanlar bu işletim sisteminin kusursuz çalışması için gece gündüz emek harcıyor, korsan key kullanıp bu insanlar karşısında mahcup duruma düşemem, ayrıca kul hakkına da giremem. Profesyonel dahi olsan yazılım işi kolay değil çok fazla zaman ve emek gerektiriyor, emek hırsızlığını destekleyemem.

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Ben hocam içinden çıkamayacağım bir sorunla karşılaştığımda Microsoft dan destek alıyorum, her türlü veri alış verişinde bulunuyorum, insanlar bu işletim sisteminin kusursuz çalışması için gece gündüz emek harcıyor, korsan key kullanıp bu insanlar karşısında mahcup duruma düşemem, ayrıca kul hakkına da giremem. Profesyonel dahi olsan yazılım işi kolay değil çok fazla zaman ve emek gerektiriyor, emek hırsızlığını destekleyemem.
Hocam sonuna kadar haklısınız yazılım işinde olduğum için zorluklarını biliyorum.
Sizin söylediklerinize lafım yok ama orjinal key alacak kadar bütçem yok ne yazık ki. O zaman s bilgisayar da mı kullanmayalım :)

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam bu keyin güvenilirliği nedir? Belli bir zaman sonra kullanım dışı olma ihtimali varmı ? Ayrıca siz bu keyleri nasıl elde ediyorsunuz. Bunları öğrenirsek sanki daha iyi olur :)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam bu keyin güvenilirliği nedir? Belli bir zaman sonra kullanım dışı olma ihtimali varmı ?
Postta belirttiğim gibi 1 yıldır satış yapıyorum ve daha "kardeşim sen bunu sattın ama bu patladı ne yapıcaz?" diye bir geri dönüş almadım. Ayrıca aklınızda "bu keyler çalıntı mı acaba?" gibi bir soru varsa onu da cevaplamak isterim, tabii ki de çalıntı key değil. Daha önceden stoklanan keyler oluyor genelde.

Üst Alt