Yardım Win Telekom güvenilir mi

Ztcange c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Can Ge
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
3
İyi günler arkadaşlar henüz yeni redmi Note 7 aldım. Ürünü trendyol üzerinden Türkiye garantili şekilde aldım ama cihazı açtığımda win Telekom yazan bir kağıt çıktı aradığımda GENPA müşteri hizmetleri çıktı IMEI sorgulamasında telefonun Garantisi çıkmıyor . Aldığım satıcıyı aradığımda win Telekomun genpa ile beraber çalıştığını ve 7-8 gün içinde garantinin aktif olacağını söyledi başına böyle birşey gelen oldu mu merak ettim ve için hiç rahat değil şuan

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Genpa sitesinden IMEI numarası ile garanti sorgulama yapınız, yada direk genpayi arayınız . İçiniz rahat olur , garantisi yoksa da geri gonderirsiniz

Oyla:

Ztcange c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Can Ge
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genpa sitesinden IMEI numarası ile garanti sorgulama yapınız, yada direk genpayi arayınız . İçiniz rahat olur , garantisi yoksa da geri gonderirsiniz
Sisteme hemen düşmez dediler hocam alan varsa diye merak ettim

Oyla:

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
İyi günler arkadaşlar henüz yeni redmi Note 7 aldım. Ürünü trendyol üzerinden Türkiye garantili şekilde aldım ama cihazı açtığımda win Telekom yazan bir kağıt çıktı aradığımda GENPA müşteri hizmetleri çıktı IMEI sorgulamasında telefonun Garantisi çıkmıyor . Aldığım satıcıyı aradığımda win Telekomun genpa ile beraber çalıştığını ve 7-8 gün içinde garantinin aktif olacağını söyledi başına böyle birşey gelen oldu mu merak ettim ve için hiç rahat değil şuan
Satıcı kim?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Sisteme hemen düşmez dediler hocam alan varsa diye merak ettim
Evet hocam doğru söylemişler. Genpa sisteminde cihaz SIM kart takılıp aktifleştirildikten yaklaşık bir hafta sonra garanti kaydı görünüyor. Web sitesi üzerinden garanti sorgulama yapılamıyor. Ya telefonla ya da bir Genpa servisine gidip elden sorgulama yapmanız gerekli.

Oyla:

Ztcange c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Can Ge
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
3
Evet hocam doğru söylemişler. Genpa sisteminde cihaz SIM kart takılıp aktifleştirildikten yaklaşık bir hafta sonra garanti kaydı görünüyor. Web sitesi üzerinden garanti sorgulama yapılamıyor. Ya telefonla ya da bir Genpa servisine gidip elden sorgulama yapmanız gerekli.
Hocam telefonla aradım ama gözükmedi Garanti bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Satıcı kim?

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nasa iletişim hocam

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam telefonla aradım ama gözükmedi Garanti bakalım ne olacak

Nasa iletişim hocam
Ürünü SIM kart takıp aktifleştirdikten bir hafta sonra görünmesi gerekli hocam. Bir süre bekleyin eğer haftaya da görünmezse o zaman sıkıntı vardır diyebiliriz :)

Oyla:

Fblad2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9 se
Konular
2
Win telekom xiaomi resmi dağıtıcısıdır xiaomi sitesinde bulabilirsiniz. Ürün orjinal türkiye garantili yani içinden win telekom kaşe ve imzalı bi garanti belgesi cıkması lazım. Varsa sıkıntı yok orjinal cihaz.

Oyla:

Ztcange c

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Can Ge
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
3
Ürünü SIM kart takıp aktifleştirdikten bir hafta sonra görünmesi gerekli hocam. Bir süre bekleyin eğer haftaya da görünmezse o zaman sıkıntı vardır diyebiliriz :)
Teşekkürler hocam

Win telekom xiaomi resmi dağıtıcısıdır xiaomi sitesinde bulabilirsiniz. Ürün orjinal türkiye garantili yani içinden win telekom kaşe ve imzalı bi garanti belgesi cıkması lazım. Varsa sıkıntı yok orjinal cihaz.
Evet çıktı hocam teşekkürler

Oyla:
Üst Alt