Soru Wifiden kopma sorunu

pcqlock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5
Konular
2
Geçen hafta memlekete gittim. 5 gün önce geri evime geldiğinde evdeki modemime wifi uzerinden bağlanırken.
Evimde 1 redmi note 5 plus var onunla girdiğimde önce düştü wifiden sonra modemi kapadım açtım ağı unuttup yeniden girdim o düzeldi. Hala wifiye bağlı.

Ancak asıl kahramanimiz redmi note 8 MIUI 11.0.9.0 sürümünu kullanıyor. beş gündür sürekli wifi den düşüyor. Geri bağlanırken de çok yavaş davranıyor. Sorun neden acaba diye diğer Xiaomi telefonu bağlantı noktasına cevirdim ve kopmadan wifi üzerinden bu bağlantı noktasına redmi 8 pro bağlı kalabildi.

Modemden heralde dedim. Modemi resetledim. Fişini çektim. Wlan ayarlarını 20/40mhz kısmını değiştirdim. Kanal kısmını 1-6-7-11 şeklinde sırayla değişip denedim. Ne yaptıysam yok.

Telefondan mı acaba dedim. Güncelleştirme den son paketi geri yükledim değişen birşey olmadı.

Birileri Mac adresi çakışıyor dedi bana saçma geldi evimdeki aletlerinac adresi 5 gün önce değişmedi ya. Kontrol ettim farklı maç adresleri zaten.

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Bluetooth kulaklık kullanıyor musunuz?

Oyla:

Sonic Dash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Geçen hafta memlekete gittim. 5 gün önce geri evime geldiğinde evdeki modemime wifi uzerinden bağlanırken.
Evimde 1 redmi note 5 plus var onunla girdiğimde önce düştü wifiden sonra modemi kapadım açtım ağı unuttup yeniden girdim o düzeldi. Hala wifiye bağlı.

Ancak asıl kahramanimiz redmi note 8 MIUI 11.0.9.0 sürümünu kullanıyor. beş gündür sürekli wifi den düşüyor. Geri bağlanırken de çok yavaş davranıyor. Sorun neden acaba diye diğer Xiaomi telefonu bağlantı noktasına cevirdim ve kopmadan wifi üzerinden bu bağlantı noktasına redmi 8 pro bağlı kalabildi.

Modemden heralde dedim. Modemi resetledim. Fişini çektim. Wlan ayarlarını 20/40mhz kısmını değiştirdim. Kanal kısmını 1-6-7-11 şeklinde sırayla değişip denedim. Ne yaptıysam yok.

Telefondan mı acaba dedim. Güncelleştirme den son paketi geri yükledim değişen birşey olmadı.

Birileri Mac adresi çakışıyor dedi bana saçma geldi evimdeki aletlerinac adresi 5 gün önce değişmedi ya. Kontrol ettim farklı maç adresleri zaten.
Aynı sorun bendeki RN8p'de de var. Neden anlamadım. Her zaman olmuyor ama bende yaşıyorum. Bağlanması da uzun sürüyor dediğiniz gibi. MIUI 12'de.

Oyla:

pcqlock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hayır Bluetooth kullanmıyorum hep kapalı. Başka modeme bağlandım sorun yok. Modemin bir sorunu var ama anlamadim

Oyla:

pcqlock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5
Konular
2
Up
Modem huawei hg630a
Bu iki alet haricinde tum varyasyonlarda sorunsuz baglanti sagliyorum. Ama bu ikili arasinda bir husumet var cozemiyorum

Oyla:

membran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Bende de benzeri problem var. Bootloader kilidini açmak için bekliyorum. Açtıktan sonra Hindistan kararlı rom yükleyeceğim. Eğer bl kilidi açıksa dene bence.

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bende de benzeri problem var. Bootloader kilidini açmak için bekliyorum. Açtıktan sonra Hindistan kararlı rom yükleyeceğim. Eğer bl kilidi açıksa dene bence.
Hint kararlı romunu bl. kilidini açmadan da yükleyebilirsin...

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Xiaomi tool konusunu bul ve iyi oku ....

Oyla:
Üst Alt