Yardım Wifi Sorunu

Gsmk05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahsuni
Cihazım
Mi5
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12 0 3
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar arkadaşlar
Geçen cumartesi esnaf arkadaşım xiaomi mi 8 cihazın için deji batarya taktı. Bundan sonra WiFi ile herhangi bir aga baglandiktan 1 veya 2 dk İnternete giriyor cihaz ama sonra WiFi tam çekmesine ve bağlı olmasına rağmen hiçbir uygulama internette bağlanmıyor çok çok hız yavaşlamis gibi açıldığı oluyor.
Başka ağlar ile denedim aynı.
WiFi herzaman tüm ağları görüyor çekim düşmüyor ve hep bağlı görünüyor ama böyle bir sorun oldu.mobilde sorun yok. Ağ ayarları sıfırladım cihazı baştan kurdum düzelme olmadı. Arkadaş tekrar açıp bakacak.
Bilen var mı bu hatası vs yardim bekliyorum saygılar sevgiler beyler..

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Sorun daha önce yokmuş anladığım kadarıyla cihaz sökülmüş tekrar kapatılmış büyük ihtimalle donanımsal sorun

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Selamlar arkadaşlar
Geçen cumartesi esnaf arkadaşım xiaomi mi 8 cihazın için deji batarya taktı. Bundan sonra WiFi ile herhangi bir aga baglandiktan 1 veya 2 dk İnternete giriyor cihaz ama sonra WiFi tam çekmesine ve bağlı olmasına rağmen hiçbir uygulama internette bağlanmıyor çok çok hız yavaşlamis gibi açıldığı oluyor.
Başka ağlar ile denedim aynı.
WiFi herzaman tüm ağları görüyor çekim düşmüyor ve hep bağlı görünüyor ama böyle bir sorun oldu.mobilde sorun yok. Ağ ayarları sıfırladım cihazı baştan kurdum düzelme olmadı. Arkadaş tekrar açıp bakacak.
Bilen var mı bu hatası vs yardim bekliyorum saygılar sevgiler beyler..

Yüksek ihtimal batarya takarken hemen yanından geçen wifi anteni düzgün takılamadı. Yaptırdığınız tamirciye gidin, anteni bir kontrol etsin.

Oyla:

Gsmk05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahsuni
Cihazım
Mi5
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimal batarya takarken hemen yanından geçen wifi anteni düzgün takılamadı. Yaptırdığınız tamirciye gidin, anteni bir kontrol etsin.
Üstad selam, arkadaş cihazı açtı baktı. Bataryanın yanından geçen kablolarin ucunu çıkardı sadece şebeke gitti WiFi çalışıyordu tekrar taktı onalri. Genel olarak baktık gözle görülür bir sıkıntı yoktu.
Şuan aynı problem devam ediyor.
Bazen sorunsuz WiFi den bağlanıyorum sonra Çok yavaş ve nete bağlanmiyor. Ama WiFi bağlı ve ful çekiyor.
Teknk servise görürüm mi. Yönlendirecegoniz yer var mı ist da Beykoz a yakın bir yer.
Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt