Yardım wifi sinyali telefon mu seçiyor?

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
merhabalar, Cihazım mi9 explorer edition, miui12 Miroom 20.7.9 yüklü, bugün pubg mobile oynarken birşey farkettim yanımda kuzenim vardı onda iPhone11 var yanyana oturma odasında aynı wifiye bağlıyız bende ping 100lerin üstüne çıkıyor bazen 300-400lere çıktığında kuzenime soruyorum ping var mı yok abi 56 diyor halbuki yanyanayız ve aynı wifi deyiz, ben genelde oyuna girerken greenify programıyla arka plandaki bütün uygulamaları kapatıp öyle oyuna giriyorum tabi arada bnmde ms 50 lere düşüyor ama bende ms yükselsince oba ne zaman baksam sabit 30-60 arası ms bende birden yükliyor bunun sebebi ne olabilir? ben Bluetooth kulaklık kullanıyorum o iphone kablolu kulaklığı dedim acaba Bluetooth sinyalinden mi bende kablolu kulaklık takıyorum ozamanda aynı çok birşey değişmiyor nasıl oluyorda o düşük girerken ben giremiyorum.. bilgisi olan arkadaşlara şimdiden tavsiyeleri ve önerileri için teşekkür ederim

tariktanta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 8
Konular
16
bluetooth wifi sinyallerini azaltıyor

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
bluetooth wifi sinyallerini azaltıyor
işte bende bunu düşünerek normal kablolu kulaklıkla deniyorum değişen bişey yok yine sıkıntı devam ediyor, bende birden ms çıkıyor 150-300 yada daha fazlasına çocuk hala 53 ms de onunki sabit yükselmiyor hep aynı, kafayı yicem ya..

tariktanta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 8
Konular
16
büyük ihtimal telefonun çekim gücünden olabilir iphone sonuçta .kötüsü de iyidir ...

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
işte bende bunu düşünerek normal kablolu kulaklıkla deniyorum değişen bişey yok yine sıkıntı devam ediyor, bende birden ms çıkıyor 150-300 yada daha fazlasına çocuk hala 53 ms de onunki sabit yükselmiyor hep aynı, kafayı yicem ya..
İphone kullanan ev arkadasım vardı. Onun telefonu kısıtlardım modem arayuzunden. İphone bağlandığı hattı sömürüyor galiba öyle bı özelliği var :D kısıtlamadan önce bı arkadasımdan daha duymustum çünkü

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
büyük ihtimal telefonun çekim gücünden olabilir iphone sonuçta .kötüsü de iyidir ...
üstad acaba xiaomi de wifi sinyali ile ilgili bir ayar var mı telefonum rootlu magisk te bir dosya vs ile çözülebiliyor mu acaba bilgin var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İphone kullanan ev arkadasım vardı. Onun telefonu kısıtlardım modem arayuzunden. İphone bağlandığı hattı sömürüyor galiba öyle bı özelliği var :D kısıtlamadan önce bı arkadasımdan daha duymustum çünkü
ben de kuzeni kısıtlayacam artık yapacak birşey yok, kendi evimde o düşük ben yüksek ms ile girince moralim bozuldu

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
üstad acaba xiaomi de wifi sinyali ile ilgili bir ayar var mı telefonum rootlu magisk te bir dosya vs ile çözülebiliyor mu acaba bilgin var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben de kuzeni kısıtlayacam artık yapacak birşey yok, kendi evimde o düşük ben yüksek ms ile girince moralim bozuldu
Onun ayarı bıraz ınce detaylı olabilir ama. Ben uğraşmamak ıcın wıfı gücünü dusurdum ve download/upload hız sınırı koydum. Ince ayarda sıralama yapman gerekir oncelık sıralaması ve ufak detaylarıda vardı sanırım. Galıba ben onuda yapmıştım :D diğer kısıtlama fazla geldiği için :)

Benım ayar sürecim bıraz uzun sürmüştü :) haberlerı yoktu evdekilerin :D sen kuzenınle beraber deneyerek daha cabuk bulursun en ıyı ayarı

Üst Alt