Yardım Wifi Sinyal Problemleri

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
Merhaba, anneme geçen sene Poco M3 aldım ve malum işlemi yaptım. Telefonun wifi performansı çok düşük, hem 5ghz de hemde 2.4ghz de neredeyse aynı çekiyor. Halbuki 2.4ghz de sinyal kalitesinin artması gerekiyor. İlk başta yazdığım gibi cihazda malum işlem yapılmış durumda, bu nedenle 12.0.6 üstüne çıkamıyorum. Güncelleme gelirde cihaz açılmaz diye miui eu kurdum. Şimdi 12.0.6 versiyonunda bir wifi performans sorunu mu var? Cihazın wifi performansı mı bu kadar? 12.0.6 üstüne nasıl çıkabilirim? Forumda bir konu var ama sanırım o da çözüm olmamış. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Kardeş malüm iş derken IMEI işleminde mi bahsediyorsun birde hangi romdasın

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
IMEI atılan cihazlar güncelleme aldıkca RSa koruması nedeniyle randımanlı çalışmıyor. Wifi,mobil veri çekmemesi, açılmama her güncelleme sonrası acılmama vs. Ancak çözüm yok değil bende aynı sorunları yaşadım şimdilik sıkıntı yok. Cihaza hangi işlemi yaparsanız yapın yani twrp, root , IMEI kullandığınız sürümün ilk versiyonunda yapacaksınız daha sonraki sürümlerde sıkıntı cıkarıyor. Oyüzden her işlemi ilk sürümde yapıp güncellemeyi de delefondan alıp modem dosyasıyla açmanız gerekir. Mobil veri cekmiyorsada sebebi qcn den kaynaklı. Birde Endonezya romu daha stabil bilgin olsun saygılar

necatitasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
necati tasar
Cihazım
mi band 3
Konular
3
IMEI atılan cihazlar güncelleme aldıkca RSa koruması nedeniyle randımanlı çalışmıyor. Wifi,mobil veri çekmemesi, açılmama her güncelleme sonrası acılmama vs. Ancak çözüm yok değil bende aynı sorunları yaşadım şimdilik sıkıntı yok. Cihaza hangi işlemi yaparsanız yapın yani twrp, root , IMEI kullandığınız sürümün ilk versiyonunda yapacaksınız daha sonraki sürümlerde sıkıntı cıkarıyor. Oyüzden her işlemi ilk sürümde yapıp güncellemeyi de delefondan alıp modem dosyasıyla açmanız gerekir. Mobil veri cekmiyorsada sebebi qcn den kaynaklı. Birde Endonezya romu daha stabil bilgin olsun saygılar

Hocam biraz daha detayli yazabilir misiniz? Benim yapmam gereken islem nedir? Cihazi sifirlayip, en son versiyona guncelleyip mi imei islemi yapmaliyim? Bu sorunu nasil cozebilirim.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Yukarıdaki yazınızda IMEI işlemini yaptım diyorsunuz demekki bu işerderden anlıyorsunuz sonucunu çıkarttım. IMEI işelemi formda yasak ,diğer işlemler için de ilk versiyna dönmelisin işlemleri ni yaptıktan sonra güncellemeleri almalısın telefon üzerinden den. 12.5.. sürümde bu işleri yapmak istiyor isen formdan ücretli onarım almalısın.saygılar

Üst Alt