Yardım Wifi sinyal azalma sorunu

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Merhabalar, yaklaşık 6 gün önce mi note 10 lite cihazı almış bulunmaktayım.Herşey normal hatta yaşanan sorunların nerdeyse hiç biri cihazımda yok ama oyun oynarken elim yukarıdaki anten çizgisini kapatınca wifi full çekerken 1 dişe düşüyor,alt yapıyla ilgili olarak internetim zaten yavaş bu yüzden düşüş olunca çok sorun yaşıyorum.Bu sorun yazılımsal olup güncellemeyle düzelir mi yoksa donanımsal bir sorun mu? Telefondan memnunum, sırf bu yüzden değiştirmek istemiyorum ve uğraşmaktan da hiç hoşlanmıyorum.Cevaplarınızı bekliyorum,iyi forumlar.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Merhabalar, yaklaşık 6 gün önce mi note 10 lite cihazı almış bulunmaktayım.Herşey normal hatta yaşanan sorunların nerdeyse hiç biri cihazımda yok ama oyun oynarken elim yukarıdaki anten çizgisini kapatınca wifi full çekerken 1 dişe düşüyor,alt yapıyla ilgili olarak internetim zaten yavaş bu yüzden düşüş olunca çok sorun yaşıyorum.Bu sorun yazılımsal olup güncellemeyle düzelir mi yoksa donanımsal bir sorun mu? Telefondan memnunum, sırf bu yüzden değiştirmek istemiyorum ve uğraşmaktan da hiç hoşlanmıyorum.Cevaplarınızı bekliyorum,iyi forumlar.
aynısı bende de oluyor, bootloader kilitini actıktan sonra farkli romlarlada oluyormu deneyecegim, Magisk WiFi Bonding kurunca fark edermi bilmiyorum

Oyla:

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
aynısı bende de oluyor, bootloader kilitini actıktan sonra farkli romlarlada oluyormu deneyecegim, Magisk WiFi Bonding kurunca fark edermi bilmiyorum
Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.Rica etsem işlemlerden sonra olumlu veya olumsuz sonuçları bana da aktarabilir misiniz?

Oyla:

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Bu sorun bende de var arkadaş ne sorunlu bir telefon çıktı ya. Note 8 pro çok daha iyiydi bundan.

Oyla:

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Bu sorun bende de var arkadaş ne sorunlu bir telefon çıktı ya. Note 8 pro çok daha iyiydi bundan.
Kesinlikle, bıktırdı aldığımdan beri.Batarya desen hakkını vermiyor, kavisli ekran desen öyle etkileyici bi kavis yok(ilk kavisli telefonum diğerleri nasıl pek bilgim yok),ekran desen parmak izi okuyucunun cevresine biraz sert baskı uygulayinca pıt pıt sesler çıkıyor ekran mı kalkık nedir,kamera desen imx686 mi kötü ben mi çekemiyorum, ön kamera rezalet bu kadar mı dar açı olur bi kamerada,wifi desen canımdan bezdirdi yan tutunca online oyun oynayamıyorum.Sipariş verdiğim gün f2 proya kayıt çıktı, önceden çıksa kesinlikle onu alırdım.Birisi alayım mı diye sorsa kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bi telefon bu.Redmi s2 kullandım bundan önce onda sorun yaşamadığım için bunu tercih ettim, keşke tcl 10l falan alsaydım,kafam rahat olurdu hiç yoktan.

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bu wifi sorununa bende ekleme yapmak istiyorum, rom değiştirince bende farkettim ki daha önceden en uzak odada rahat kullandığım wifi performansını MIUI 12 tr romunda alamıyorum. EEA ve Global romlarda böyle değildi, romdan roma demekki wifi de etkileniyor, anlamadım gitti.

Oyla:
Üst Alt