Soru Wifi oldugu halde

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Merhaba arkadaslar. Wifi oldugu halde pubg mobilde sunucu zaman asimina ugradi deyib oyundan atmasi. Ve arada sirada ekrana ag mevcut deyil yazisi. Wifi oldugu halde bunu yapmasi neden olabilir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gfx tool araci ile alakali oldugunu dusundum. Ama o telefonu etkileyemez bence yani ekrana ag mevcut deyil diye bildirim cikmasini saglayamaz bence.

Son düzenleme:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Merhaba arkadaslar. Wifi oldugu halde pubg mobilde sunucu zaman asimina ugradi deyib oyundan atmasi. Ve arada sirada ekrana ag mevcut deyil yazisi. Wifi oldugu halde bunu yapmasi neden olabilir?

Gfx tool araci ile alakali oldugunu dusundum. Ama o telefonu etkileyemez bence yani ekrana ag mevcut deyil diye bildirim cikmasini saglayamaz bence.
Pubg'de kesintisiz bir internet gerekli hocam, wifi ağınızda anlık paket kayıpları veya bağlantı sorunları çıkarsa o ekran gelebilir. Sorun Wifi ağındadır büyük ihtimalle.

Oyla:

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Pubg'de kesintisiz bir internet gerekli hocam, wifi ağınızda anlık paket kayıpları veya bağlantı sorunları çıkarsa o ekran gelebilir. Sorun Wifi ağındadır büyük ihtimalle.
Simdi farketdim youtube izlerken altda durmadan yeniden baglandi yaziyor bakiyorum wifi kendi kendine yok olub yeniden baglaniyor anlamadim vallaha

Miui v9 9.6 surumune donus yapiyorum. İnsallah brick olmaz. V4 romu forumda gorduyum kadar wipe format data yapib kecenler var. Ben dahada guncelleme rom yapmam. Wifi sikintisi yordu beni 1 haftadir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt